Pamiętacie tę dziewczynkę z "Opowieści z Narnii"? Dziś ma 22 lata i jest śliczna!

Georgie Henley była rezolutną 8-latką, kiedy zagrała w "Opowieściach z Narnii". Teraz ma 22 lata i zachwyca urodą.

Georgie Henley miała 8 lat, kiedy wygrała casting na rolę Łucji Pevensie w filmie "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa". Rola przyniosła dziewczynce ogromną popularność, wzmocnioną kolejnymi dwiema ekranizacjami kultowej powieści: "Książę Kaspian" i "Podróż Wędrowca do Świtu".

Mała aktorka jednak nie poszła za ciosem i nie zdecydowała się wykorzystać okazji, żeby na dobre zaistnieć na wielkim ekranie. Potem grywała sporadycznie, a jej filmowe portfolio liczy zaledwie kilka pozycji.

Dzisiaj Henley ma 22 lata i jest piękną dziewczyną. Jak wygląda możemy dowiedzieć się zerkając na jej Instagram.

>>>>>> GEORGIE HENLEY TERAZ

Kiedy w 2010 roku nakręcono trzeci film z serii "Opowieści z Narnii", Henley zniknęła z ekranów na dobre 4 lata. Nie był to czas stracony, dziewczyna koncentrowała się na edukacji oraz szlifowaniu warsztatu aktorskiego na deskach teatru. W 2014 roku zobaczyliśmy ją w filmie "Siostry", a teraz promuje swój nowy film, "Access All Areas".

Rok temu ukończyła uniwersytet w Cambridge, ale jej życie prywatne jest owiane tajemnicą. Spekuluje się, że może spotykać się ze Skandarem Keynesem, którego poznała na planie "Opowieści z Narnii". Po internecie krąży film, na którym rzekomo widzimy ich pocałunek.

 

Oczywiście żadne z nich nie komentuje sprawy ani nie potwierdza, że są razem.

Dzień Dziecka. Gwiazdy w dzieciństwie. Rozpoznacie wszystkie?

JZ