Narkotyki niszczyły mu życie, ale Macaulay Culkin wyszedł na prostą. Mamy nowe zdjęcia. Dawno nie wyglądał tak dobrze!

Macaulay Culkin przez lata zmagał się z uzależnieniem od narkotyków. Najnowsze zdjęcia gwiazdy "Kevina samego w domu" wskazują na to, że dziś ma się dużo lepiej.

Macaulay Culkin był w weekend widziany przez fotoreporterów w West Hollywood. Aktor pojawił się na stacji benzynowej, gdzie zakupił paczkę papierosów. Potem z Brendą Song udał się na kolację do restauracji w Los Angeles. Gwiazda kultowego filmu "Kevin sam w domu" wyglądała dużo lepiej niż jeszcze kilka lat temu.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Culkin przede wszystkim lekko się zaokrąglił, dzięki czemu sprawiał wrażenie zdrowszego. Do tego był schludnie ubrany, miał przycięte, czyste, zadbane włosy i był ogolony. Wreszcie wyglądał na swój wiek, a nie tak jak wcześniej na dużo starszego. To naprawdę diametralna zmiana. Miejmy nadzieję, że te zdjęcia to znak, że najgorszy okres aktor ma już za sobą.

Młoda gwiazda

Macaulay Culkin swoją przygodę z aktorstwem rozpoczął w bardzo wczesnym dzieciństwie, ponieważ już w wieku 4 lat. Przełomem w jego karierze była rola w wielkim hicie „Kevin sam w domu", którą zagrał jako 10-latek. Aktor z miejsca zaczął cieszyć się ogromnym uwielbieniem mediów, pozował na okładkach pism i przede wszystkim zaczął zarabiać porządne pieniądze, dzięki którym utrzymywał swoją rodzinę. Od tamtej pory wystąpił w kilku filmach i serialach komediowych.

Kłopoty z prawem i uzależnienie od narkotyków

Culkin dosyć wcześnie chciał zacząć "dorosłe życie". W wieku zaledwie 18 lat ożenił z Rachel Miner, z którą rozwiódł się w 2002 roku po wcześniejszej separacji. W 2004 roku 24-letniego Culkina aresztowano za posiadanie 17 gram marihuany oraz środków psychotropowych. Wyrok 1 roku więzienia zmieniono na kaucję i przymusowy odwyk. Od tego czasu co rusz pojawiały się informacje o słabości aktora do używek. W 2006 roku napisał książkę autobiograficzną.

AG

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.