Pamiętacie makijaże sylwestrowe z "Pytania na śniadanie"? Teraz TVP zaprezentowało fryzury na lato. Są JESZCZE bardziej żenujące

TVP przedstawiła właśnie krótką instrukcję, jak sobie zrobić krzywdę na głowie i nazwało to propozycjami fryzur na lato. Uwaga, stosować na własną odpowiedzialność!

Lato mamy chłodne, ale te uczesania mają szansę stać się najbardziej gorącymi fryzurami sezonu. Dorota Wodzińska, stylistka fryzur, pojawiła się w czwartkowym "Pytaniu na śniadanie" i pokazała, jak można modelce, która ma śliczne, zgrabnie ułożone włosy, w szybkim tempie zrobić na głowie krzywdę.

Warkocz i domowy kok w jednym

Jako pierwsza eksperymentom stylistki poddała się Ola, modelka o ładnych, kasztanowych włosach. Wodzińska zaplotła jej warkocz tak, by biegł on do góry i wyglądało to nawet zgrabnie, ale potem poddała obróbce kuca będącego przedłużeniem warkocza.

Fryzura na latoFryzura na lato Screen z Pytanie na śniadanie

Kuc został złożony na pół i spięty gumką, a następnie wymodelowany tak, żeby przypominał coś na kształt koka. Efekt? Totalny bałagan na głowie, nic tu się ze sobą nie kleiło, a kok oklapł i zwisał smętnie jak ucho u Misia Uszatka. "Artystyczny" nieład grzywki tylko pogłębiał chaos, ale zarówno stylistka, jak i prowadząca były zadowolone z dzieła.

Ola, muszę ci powiedzieć, że wyglądasz świetnie - prowadząca program Joanna Racewicz podsumowała tę stylizację kontrowersyjną opinią.

Fryzury na latoFryzury na lato Screen z Pytanie na śniadanie

Przepaska na głowie

Po uszczęśliwieniu Oli stylistka przeniosła swoją uwagę na drugą modelkę, Sylwię. Włosy Sylwii były długie i lśniące, więc z oczywistych powodów niepraktyczne na plażę, dlatego Wodzińska postanowiła je potraktować chustą.

Możemy przepasać pod włosami i zrobić z niej taką a'la opaskę, udając, że ta fryzurka już jest jakby gotowa - powiedziała.

I w jednej chwili zamieniła Sylwię w żonę pirata albo bohaterkę filmu retro (możliwość skojarzeń właściwie nieograniczona).

Fryzura na latoFryzura na lato Screen z Pytanie na śniadanie

Fryzura wciąż była niepraktyczna na plażę, więc stylistka podzieliła spływające z ramion modelki włosy na pół, każdą z połówek potraktowała jak sznurowadło i zawiązała kilka supłów, a to, co w ten sposób powstało, przyczepiła do czubka głowy klamrą.

Pomysłowy McGyver przy pani to po prostu przedszkolak - oceniła efekt Joanna Racewicz.

A same modelki? Entuzjazmu na ich twarzach jest dokładnie tyle, co słońca w te wakacje.

Fryzura na latoFryzura na lato Screen z Pytanie na śniadanie

Zobacz wideo

JZ