Ariana Grande wróci do Manchesteru. Wydała poruszające oświadczenie: Nie będziemy żyć w strachu

Ariana Grande w bardzo emocjonalnym oświadczeniu na Facebooku zapowiedziała, że wróci do Manchesteru, aby dać charytatywny koncert na rzecz ofiar zamachu.

Ariana Grande w piątek na Facebooku umieściła oświadczenie, w którym m. in. zapowiedziała, że nie zostawi bez pomocy rodzin ofiar zamachu terrorystycznego, do którego doszło w poniedziałek wieczorem po jej koncercie. Piosenkarka wróci do Manchesteru i da charytatywny koncert ku czci ofiar.

Wrócę do niewiarygodnie odważnego Manchesteru, by spędzić czas z moimi fanami , by dać koncert charytatywny ku czci ofiar oraz ich rodzin, jak również zebrać dla nich pieniądze - napisała Ariana Grande. - (...) Jak tylko będę znała szczegóły wydarzenia, podzielę się nimi z Wami.

Całe oświadczenie 23-letniej idolki nastolatek jest bardzo emocjonalne. Podkreśla w nim, jak ważne jest, by w tak trudnym czasie okazywać sobie wsparcie, współczucie i miłość.

Nigdy nie będziemy w stanie zrozumieć, czemu takie wydarzenia w ogóle się dzieją, bo one są obce naszej naturze (...). Jednak my się nie poddamy, nie będziemy żyć w strachu. Nie pozwolimy, by to as podzieliło. Nie damy im wygrać. (...) Naszą odpowiedzią na przemoc powinno być zjednoczenie się, okazanie sobie miłości i pomocy. Musimy śpiewać razem głośniej, żyć lepiej i godniej niż wcześniej - czytamy dalej słowa piosenkarki.

Ariana Grande kończy list do fanów zapewnieniem, że już do końca życia będzie wracać pamięcią do wydarzeń z Manchesteru i ofiar zamachu.

Od dnia, gdy zaczęliśmy trasę koncertową "Dangerous Woman", powtarzałam, że to coś więcej niż show. To ma być bezpieczna przestrzeń dla moich fanów. Przestrzeń, do której mogą uciec, by czuć się sobą, czuć się bezpiecznie, oderwać się od zmartwień, gdzie mogą poznać w rzeczywistości znajomych z internetu, gdzie mogą wyrazić siebie. To się nie zmieni! (...) Muzyka leczy, jednoczy nas, to coś, czym każdy na Ziemi może się dzielić. Dlatego będziemy kontynuować nasze dzieło. W imię tych, którzy zginęli oraz wszystkich, których dotknęła ta tragedia. Każdego dnia będę mieć te osoby w sercu. I aż do końca życia każdy mój dzień będzie hołdem dla nich.

Do zamachu w Manchesterze doszło w poniedziałek wieczorem. Po koncercie Ariany Grande doszło do ataku terrorystycznego. Zamachowiec samobójca zdetonował bombę w mieszczącej 21 tys. osób hali Manchester Arena. Zginęły 22 osoby, w tym dzieci.

Panika po tragicznych wybuchach w Manchester Arena po koncercie Ariany Grande

ZI

Komentarze (45)
Ariana Grande wróci do Manchesteru. Wydała poruszające oświadczenie: Nie będziemy żyć w strachu
Zaloguj się
 • jaroslaw511

  Oceniono 19 razy 15

  Jeszcze pobazgrajcie chodniki kredkami i sprawa załatwiona.........do nastepnego razu.

 • mppmpp

  Oceniono 19 razy 13

  CZy pani Ariana zacytuje samą siebie i powtórzy słowa: "Islam is love" ?

 • jedenzero84

  Oceniono 10 razy 8

  Proponuję Ariana\ie Grande przejście ulicą, pojeździć komunikacja miejską, pójść do publicznego basenu zajechać do pięknej Szwecji jak, że pięknie brzmiącej dzielnicy Rosengard

 • fotd

  Oceniono 12 razy 8

  "Nie będziemy żyć w strachu " ISIS po tej deklaracji się nie pozbiera. To na szczęście ich koniec.

 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 11 razy 7

  miernota dyskontuje ludzkie nieszczęście - obrzydliwe

 • hegemon123

  Oceniono 19 razy 7

  Jacy my jesteśmy zacofani!!!
  Tam piękne zamachy, nienawiść muzułmańska do obcych, piękne apele, łzy rodzin pomordowanych i uśmiechy polityków... A u nas tak spokojnie!!
  Wstyd!

 • Gość: plk

  Oceniono 12 razy 4

  Jestem dumny z króla Jana III Sobieskiego którego wojska wymordowały 30 tys muzułmańskich najeźdźców. Europa znowu jest zagrożona przez ciapate muslimskie ścierwo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX