Ariana Grande wróci do Manchesteru. Wydała poruszające oświadczenie: Nie będziemy żyć w strachu

Ariana Grande w bardzo emocjonalnym oświadczeniu na Facebooku zapowiedziała, że wróci do Manchesteru, aby dać charytatywny koncert na rzecz ofiar zamachu.

Ariana Grande w piątek na Facebooku umieściła oświadczenie, w którym m. in. zapowiedziała, że nie zostawi bez pomocy rodzin ofiar zamachu terrorystycznego, do którego doszło w poniedziałek wieczorem po jej koncercie. Piosenkarka wróci do Manchesteru i da charytatywny koncert ku czci ofiar.

Wrócę do niewiarygodnie odważnego Manchesteru, by spędzić czas z moimi fanami , by dać koncert charytatywny ku czci ofiar oraz ich rodzin, jak również zebrać dla nich pieniądze - napisała Ariana Grande. - (...) Jak tylko będę znała szczegóły wydarzenia, podzielę się nimi z Wami.

Całe oświadczenie 23-letniej idolki nastolatek jest bardzo emocjonalne. Podkreśla w nim, jak ważne jest, by w tak trudnym czasie okazywać sobie wsparcie, współczucie i miłość.

Nigdy nie będziemy w stanie zrozumieć, czemu takie wydarzenia w ogóle się dzieją, bo one są obce naszej naturze (...). Jednak my się nie poddamy, nie będziemy żyć w strachu. Nie pozwolimy, by to as podzieliło. Nie damy im wygrać. (...) Naszą odpowiedzią na przemoc powinno być zjednoczenie się, okazanie sobie miłości i pomocy. Musimy śpiewać razem głośniej, żyć lepiej i godniej niż wcześniej - czytamy dalej słowa piosenkarki.

Ariana Grande kończy list do fanów zapewnieniem, że już do końca życia będzie wracać pamięcią do wydarzeń z Manchesteru i ofiar zamachu.

Od dnia, gdy zaczęliśmy trasę koncertową "Dangerous Woman", powtarzałam, że to coś więcej niż show. To ma być bezpieczna przestrzeń dla moich fanów. Przestrzeń, do której mogą uciec, by czuć się sobą, czuć się bezpiecznie, oderwać się od zmartwień, gdzie mogą poznać w rzeczywistości znajomych z internetu, gdzie mogą wyrazić siebie. To się nie zmieni! (...) Muzyka leczy, jednoczy nas, to coś, czym każdy na Ziemi może się dzielić. Dlatego będziemy kontynuować nasze dzieło. W imię tych, którzy zginęli oraz wszystkich, których dotknęła ta tragedia. Każdego dnia będę mieć te osoby w sercu. I aż do końca życia każdy mój dzień będzie hołdem dla nich.

Do zamachu w Manchesterze doszło w poniedziałek wieczorem. Po koncercie Ariany Grande doszło do ataku terrorystycznego. Zamachowiec samobójca zdetonował bombę w mieszczącej 21 tys. osób hali Manchester Arena. Zginęły 22 osoby, w tym dzieci.

Panika po tragicznych wybuchach w Manchester Arena po koncercie Ariany Grande

ZI

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.