Jennifer Lopez i inne gwiazdy komentują tragiczny zamach w Manchesterze. "To się musi skończyć"

Wiadomości z Manchesteru poruszyły cały świat, w tym także gwiazdy i celebrytów. Wyrazy współczucia dla rodzin poszkodowanych w wyniku zamachu napływają z całego świata.

Po poniedziałkowym koncercie Ariany Grande w Manchesterze, doszło do zamachu terrorystycznego. W wyniku samobójczego wybuchu zginęły co najmniej 22 osoby, a około 60 jest rannych. 

Tragiczne wydarzenie wstrząsnęło całym światem, a największe gwiazdy wyraziły słowa wsparcia za pomocą mediów społecznościowych.

Moje myśli, modlitwy i łzy dla wszystkich dotkniętych dzisiejszą tragedią w Manchesterze. Wysyłam całą moją miłość - napisała na Twitterze Taylor Swift.
To, co stało się w nocy w Manchesterze, jest absolutnie potworne. Przesyłam moją miłość i modlitwy do poszkodowanych - napisała na Twitterze Kendall Jenner.
Modlę się za wszystkich z wczorajszego koncertu Ariany - czytamy na Twitterze Katy Perry.

Zamach wyjątkowo poruszy Katy Perry, ponieważ po kilku godzinach piosenkarka zamieściła kolejny wpis poświęcony ofiarom tragedii.

Moje serce jest z rodzinami dzisiejszego wieczora. Moje serce jest Ari. Moje serce jest z całym światem - dodała Perry.
Nie mam słów, żeby opisać to, co czuję po tragedii w Manchesterze. Nie mogę uwierzyć, że świat, w którym żyjemy, może być tak okrutny - napisał Bruno Mars.
Płaczę, gdy wyobrażam sobie niewinnych ludzi, którzy poszli na koncert i stracili życie. Modlę się za wszystkich" - napisała na Twitterze Demi Lavato. 
Przerażające wiadomości z Manchesteru. Ja jako ojciec i jako człowiek jestem naprawdę zasmucony tym, co się stało. Moje myśli są ze wszystkimi poszkodowanymi przed tę tragedię - czytamy na Facebooku Davida Beckhama.
Moje myśli i modlitwy kieruję do wszystkich, których dotknęła wczorajsza tragedia w Manchesterze -  napisała Victoria Beckham.
Chciałabym móc teraz przytulić moją przyjaciółkę Arianę. Kocham, kocham, kocham Cię... Bardzo mi przykro, że musiałaś być częścią takiego tragicznego wydarzenia! Przesyłam najszczersze kondolencje wszystkim dotkniętym przez ten straszny atak! To musi się skończyć! Koniec z wojną... Koniec z śmiercią niewinnych osób... - czytamy pod zdjęciem Miley Cyrus z Arianą Grande.
 
Myśli, modlitwy i moje całe serce są z Manchesterem dziś wieczorem - napisała Jennifer Lopez.
Przesyłam miłość do wszystkich, którzy ucierpieli w Manchesterze - pisze Ellie Goulding.
Swoje myśli i modlitwy kieruję do wszystkich poszkodowanych w Manchesterze - napisała Selena Gomez.
Jest mi tak przykro z powodu tych wszystkich rodzin, dzieci - czytamy u Geri Halliwell.

My także przyłączamy się do kondolencji.

Warto wspomnieć, że po tragicznym zdarzeniu trasa koncertowa Ariany Grande została odwołana. W tym koncert w Polsce, który był zaplanowany na 31. maja w Łodzi.

 

Panika po tragicznych wybuchach w Manchester Arena po koncercie Ariany Grande

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.