Marcin Prokop żartuje z wizualizacji spotkania Jakóbiaka z Ellen. Internauci: Mistrz!

Marcin Prokop ogłosił na Instagramie, że to on był szczęśliwcem, który trafił "szóstkę" w czwartkowym losowaniu Lotto. Przy okazji dostało się też Łukaszowi Jakóbiakowi i jego wizualizacji spotkania z Ellen DeGeneres.

Prawie 37 milionów milionów złotych zgarnie osoba, która w czwartkowej megakumulacji Lotto wytypowała wylosowane liczby. Marcin Prokop zażartował na Instagramie, że to on jest posiadaczem zwycięskiego kuponu. Udawaną radość potęgował fakt z "nieodebranego połączenia do Ellen" - to oczywiście aluzja do wizualizacji wizyty w popularnym talk show, którą niedawno przeprowadził Łukasz Jakóbiak.

O mój boże, wygrałem! Ekscytacja na poziomie milion! Co ja mówię, trzydzieści siedem milionów!!! O, i widzę jedno nieodebrane od Ellen... - napisał. 
 

Fani Prokopa docenili jego żart z Jakóbiaka. 

Mistrz!
Grunt to dobra wizualizacja
Humor na piątkę! - pisali w komentarzach. 

Łukasz Jakóbiak na początku marca ogłosił, że udało mu się spełnić największe marzenie i niedługo spotka się ze swoją idolką, Ellen DeGeneres. Szybko okazało się, że  wizyta w jej talk-show pozostanie jednak w sferze jego marzeń, a dokładniej - wizualizacji. Youtuber i mówca motywacyjny zbudował replikę studia "Elen DeGeneres Show", zatrudnił aktorkę udającą amerykańską gospodynię programu i nagrał cały odcinek ze swoim udziałem. 

Łukasz JakóbiakŁukasz Jakóbiak Screen z Youtube.com/Lucas Jakobiak Be Awesome

Jakóbiak liczył, że w ten sposób uda mu się zwrócić uwagę prawdziwej Ellen, która z wrażenia zaprosi go do programu. Póki co, został zauważony przez popularnego amerykańskiego vlogera, który wyśmiał przedsięwzięcie Jakubiaka, nazywając go "profesjonalnym stalkerem", a Ellen radził przygotowanie pozwu o zakaz zbliżania się do niej. 

 

EK

Jessica Chastain - specjalistka od trudnych ról z wizytą w Polsce. Co zaśpiewał dla niej Marcin Prokop?

Więcej o: