Bycie prezydentem to nuda? Według syna Donalda Trumpa, owszem, więc... Barron ukradł ojcu show. I to nie pierwszy raz

Barron Trump i jego urocze miny podbijają serca internautów. Syn nowego prezydenta USA robił, co mógł, żeby oficjalne uroczystości nie były dla niego nudne. I to nie pierwszy raz.

Donald Trump został przejął właśnie urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych i stał się jednym z najpotężniejszych ludzi na świecie. Jak ceremonia wyglądała z perspektywy jego 10-letniego syna, Barrona? Cóż, dla chłopca w jego wieku są znacznie bardziej fascynujące rzeczy, niż słuchanie przemówienia ojca o uchodźcach, budowaniu ściany czy nieprawdziwych informacjach. O ile osoby dorosłe są w stanie się kontrolować, nudzące się dziecko po prostu... ziewa. Co przytomnie uchwycił jeden z reporterów. Zaprzysiężenie ojca na prezydenta zdarza się raz w życiu, ale czy musi być takie długie?

Dla porządku dodajmy, że trwająca 16 minut przemowa liczyła sobie dokładnie 1433 słowa i była jedną z krótszych przemów wstępującego na urząd prezydenta USA. Ale dla chłopca nie miało to znaczenia.

Barron Trump i Melania TrumpBarron Trump i Melania Trump CHIP SOMODEVILLA / AFP/EAST NEWS

Internauci solidaryzowali się z postawą Barrona uważając, że przemówienie było długie i nudne.

Nudna inauguracja, ludzi mniej, niż na zaprzysiężeniu Obamy. Najciekawsze było ziewanie Barrona.
Barron ziewa bardziej, niż ja na zajęciach z makroekonomii - pisali.

Na nic zdały się uwagi matki. Poniżej możecie zobaczyć, jak Melania kilka razy upomina Barrona, niestety, na próżno.

 

Jeszcze ciekawiej było, kiedy po zaprzysiężeniu Donald Trump wraz z rodziną udał się o gabinetu prezydenckiego na Kapitolu, gdzie jako prezydent podpisał pierwsze dokumenty służbowe. Dla Barrona było to już za dużo i zaczął kreatywnie urozmaicać sobie czas zabawą z siostrzeńcem, 10-miesięcznym Theodorem, w peekaboo.

Barron Trump to typowy 10-latek, wystarczająco mały, żeby nudziły go oficjalne uroczystości dorosłych, ale już dość duży, żeby wybijać się na samodzielność. Kiedy Trumpowie pierwszy raz szli przez Pennsylvania Avenue, prawie cała rodzina trzymała się za ręce. Prawie, bo Barron postanowił iść oddzielnie i wyrwał się mamie, kiedy ta chwyciła go za dłoń. Film pokazujący tę sytuację możecie obejrzeć tutaj.

Barron Trump już wcześniej dał się poznać jako chłopiec, którego udział w oficjalnych uroczystościach śmiertelnie nudzi. W listopadzie prawie zasypiał, kiedy jego ojciec wygłaszał swoje pierwsze prezydenckie wystąpienie.

Tak rodzi się nowy małoletni celebryta. Brytyjczycy mają księcia George'a, którego uwielbiają, Amerykanie, "w pakiecie" z Donaldem Trumpem, otrzymali jego syna, którego polityka najwyraźniej nudzi. Ojciec spotkał się z niechęcią milionowych rzesz Amerykanów, ale jego syna chyba pokochają wszyscy.

A tu, dla równowagi, dowód na to, że młody Trump również potrafi odnaleźć się w sytuacji.

Donald Trump z rodzinąDonald Trump z rodziną TASOS KATOPODIS / AFP/EAST NEWS

 

JZ

Więcej o:
Komentarze (57)
Bycie prezydentem to nuda? Według syna Donalda Trumpa, owszem, więc... Barron ukradł ojcu show. I to nie pierwszy raz
Zaloguj się
 • Gość: oxygen

  Oceniono 54 razy 52

  Ludzie on ma dopiero 10 lat i zachowuje się jak na 10 latka przystało. Swoją drogą samej by mi się nudziło, choć mam prawie 30.

 • Gość: plk

  Oceniono 27 razy 21

  Szczerze to chyba on jest najbardziej podobny do ojca ze wszystkich dzieci. Bo cała reszta raczej do matek.

 • Gość: martik

  Oceniono 32 razy 20

  Na pewno jakby przemawiał Obama, młody by nie ziewał. Tryskałby po prostu entuzjazmem. To co wypisujecie i insynuujecie jest godne współczucia dla pogardy jaką darzycie ludzi o odmiennych poglądach. Oby tak dalej :)

 • zenler

  Oceniono 39 razy 19

  A gdzie obroncy praw dziecka? Czy to zgodne z prawami dziecka nasmiewac sie z 10-cio letniego chlopca? Podstawowa "wina" Trumpa i jego syna jest chyba bialy kolor skory. Dlatego dishonest media moga tak po nich jezdzic.

 • Anna Konarska

  Oceniono 10 razy 10

  sliczny chlopak!!!!!!!!!!11 skora zdjeta z ojca a bedzie jeszcze ladniejszy jak na 10 latka wysoki - tak jak ojciec bedzie mial 190 cm albo wiecejj . Piekne dziecki i bedzie very handsome man. Zeby tylko plotki o jego umysle okazaly sie nieprawdziwe...

 • polonests

  Oceniono 13 razy 9

  Skradł show? A co to znaczy? Bo w słowniku języka polskiego nie znalazłem takie zwrotu.

 • Gość: GWno prawda

  Oceniono 17 razy 9

  Rzekomo tolerancyjna Gazeta buuuhahaha
  Jak jesteś z nami, to cię tolerujemy, jak przeciwko, to przy każdej możliwej okazji obrzucimy medialnym gownem.

 • Gość: Gość z USA

  Oceniono 29 razy 9

  W USA panuje zgodna opinia nawet wśród lewicowych, śmieciowych mediów, atakujących Trumpa nieustannie, by zostawić w spokoju jego syna. Jest to przestrzegana od zawsze zasada - niepełnoletnie dzieci prezydenta mają zapewnioną prywatność i żadna poważna gazeta czy telewizja nie zajmuje się ich życiem.

  No ale właśnie... poważna gazeta się nie zajmuje, a gazwyb który wcześniej ośmieszył się powtarzaniem bzdur o moskiewskich prostytutkach (nawet New York Times odmówił publikacji tych bzdur), teraz wziął sobie na tapetę Barrona Trumpa. Wstyd!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX