Gwiazdor "Discovery Channel" wyrzucony z pracy! Oszukiwał widzów?!

Oficjalnie podobno nie wywiązał się z kontraktu.

Widzowie nie zobaczą już więcej programu "Szkoła przetrwania" z Bearem Gryllsem w roli głównej! Telewizja "Discovery Channel" wręczyła swojej gwieździe wymówienie. Słynnemu podróżnikowi zarzucono niewywiązywanie się ze wszystkich służbowych obowiązków i manipulowanie widzami.

Bear Grylls.Bear Grylls. Mat. promocyjne

Grylls pokazywał widzom, jak przetrwać w najtrudniejszych warunkach i najniebezpieczniejszych miejscach. Podobno nie był jednak do końca szczery z widzami i nie dokonał wszystkich bohaterskich czynów, które pokazywano w telewizji. To właśnie kontrowersje dotyczące autentyczności "Szkoły przetrwania" były przyczyną zakończenia współpracy z podróżnikiem.Czyżby więc słynna scena z jedzeniem obrzydliwych robaków była mistyfikacją?

 

Wygląda na to, że w dzisiejszych czasach nawet programy dokumentalne nie do końca wiernie oddają rzeczywistość. Czujemy się zawiedzeni, bo podziwialiśmy odwagę i kondycję Beara Gryllsa. Teraz nie wiadomo, ile w tym prawdy, a ile operatorskich trików i sztuczek przy montażu.

Oldżi

Zobacz także:

Buty na górską wycieczkę, dziwaczne spodnie i brudna kreacja, czyli modowe masakry gwiazd na pokazie mody

Kot vs. Karewicz, Adamczyk vs. Mikulski - który Kloss i Brunner jest lepszy?

Seksowna Żmuda Trzebiatowska, kwitnąca Samusionek i Adamczyk w świetnym humorze, czyli co działo się na premierze Klossa

Więcej o: