Relacja na żywo: Must Be The Music

Must Be The Music. Tylko Muzyka.

21:07:24 - stacja końcowa, czyli Łódź. Na cenie totalny muzyczny wariat, czyli Tomasz Cebo. Tomek jak sam powiedział, sampluje muzykę. Totalna wariacja. Piosenka o programie Must Be The Music. Mocny bit, syntezator i genialny pomysł. Ten program należy do takich ludzi jak Tomasz Cebo. Całe jury było na TAK!

21:03:17 - Na scenie pan Piotr. Uczestnik zagrał własną aranżację hitu Czesława Niemena "Dziwny Jest Ten Świat" na gitarze. Wykonanie świetne. Tylko Kora była na nie.

20:57:29 - na scenie prawdziwy zespół rockowy. Diabeł musiał ich zesłać, bo występ okazał się znakomity. Była moc! Panowie z grupy NOKO zaśpiewali własny kawałek. Całe jury było na tak.

20:53:01 - Boskie uniesienie. Występ Joanny z Kobylanki, która tworzy muzykę chrześcijańską. Nawet nasze dobre chęci nie pomogły. To był okropny występ. Bardzo wysoki głos tej pani w połączeniu z syntezatorem to totalny kataklizm muzyczny. Tylko Kora była na tak. Aż dziw bierze.

20:45:27 - Na scenę wszedł Kamil, który zaśpiewał hit disco-polo "Naga Aga". Wszyscy byli na nie.  My tez byliśmy na nie.

20:29:10 - coś dla miłośników Hip-Hopu. Na scenę wszedł skład, który zrobił wrażenie nawet na tych, którzy rapu nie lubią. Chłopaki przerobili znaną wszystkim piosenkę "Zegarmistrz Światła". Dostali trzy razy tak. Było dużo nieczystości.

20:25:08 - 13 letni Karol zagrał na harmonii pedałowej. Coś niezwykłego. Trochę występ trącił lamusem, ale w takich klimatach można się naprawdę zakochać. Tym bardziej, że teraz sa bardzo modne. Ela Zapendowska była jednak na nie. Według jurorki, Karol jest za młody. Podobnego zdania był Łozo. Niestety Karola musieliśmy pożegnać.

20:20:40 - na scenę wszedł Piotr Schmidt, który zaśpiewał "Wakacje z Blondynką". Jeden z pierwszych występów który był kompletnie spalony. Nic tu nie grało. Adam Sztaba stwierdził nawet, że chłopak ma absolutny brak rytmu.

20:14:02 - Pierwszy występ godny uwagi. Na scenę weszła Marzena - nastolatka z gitarą, która zagrała i zaśpiewała swój kawałek. 16 latka zrobiła wrażenie na Korze, Sztabie i Łozo. Tylko Ela Zapendowska była na nie.

Więcej o: