• Link został skopiowany

Ada z "Rolnika" eksperymentuje z wyglądem. Co za zmiana!

Ada Tyszka z programu "Rolnik szuka żony" zaskoczyła swoich obserwatorów. Była uczestniczka na Instagramie pochwaliła się zmianami.
Ada i Michał
Nowe doniesienia o Adzie z 'Rolnika'. Tego nikt się nie spodziewał. Fot. materiały prasowe

"Rolnik szuka żony" to jeden z chętniej oglądanych programów matrymonialnych. Nic w tym dziwnego, skoro dzięki show Telewizji Polskiej aż 16 par stanęło na ślubnym kobiercu. W tym gronie znaleźli się m.in. Ada i Michał Tyszka. Małżeństwo poznało się na planie dziewiątej edycji. Fani od samego początku bardzo im kibicowali. W 2024 roku po specjalnym odcinku, w którym wystąpili Ada i Michał, w sieci zawrzało. Uczestnicy w rozmowie z Martą Manowską zdradzili, że ostatni czas był dla nich wyjątkowo trudny. Choć zapewniali, że już wszystko w porządku, to fani zaczęli przyglądać się zachowaniu Ady. Niektórzy zauważyli, że jest bardzo smutna i zrezygnowana. Małżeństwo nawet zniknęło na jakiś czas z mediów społecznościowych. Jak sytuacja ma się obecnie? 

Zobacz wideo Kamila Boś z "Rolnik szuka żony" walczy ze stereotypami. "Ciężko pracuje, nie tylko wyglądam"

"Rolnik szuka żony". Ada zdecydowała się na zmianę 

Wygląda na to, że u małżeństwa wszystko wróciło do normy. Ada coraz chętniej dzieli się relacjami na Instagramie ze swojej codzienności, choć nie takimi, jakich oczekiwaliby jej fani. Ostatnio nawet pochwaliła się obserwatorom małą zmianą. Była uczestniczka "Rolnika" postanowiła zafundować sobie makijaż permanentny. Ada postawiła na stylizację brwi. Na opublikowanych zdjęciach widać, że jest bardzo zadowolona ze zmiany. Fani od pamiętnego odcinka bacznie przyglądają się profilowi rolniczki. Na szczęście nie zmieniło się na nim zbyt wiele. Wciąż na pierwszym planie znajdują się zdjęcia z ukochanym. 

"Rolnik szuka żony". Sebastian i Agata są razem? Ten wpis wszystko wyjaśnił 

Sebastian i Agata wystąpili w 11. edycji programu  "Rolnik szuka żony". Niestety nie udało im się znaleźć miłości przed kamerami. Agata zbliżyła się do Irka, ale czas pokazał, że wspólna przyszłość nie jest dla nich. Z kolei Sebastian próbował zbudować coś więcej z Katarzyną. Ich relacja również nie skończyła się happy endem. Po zakończeniu programu widzowie zaczęli podejrzewać, że Agatę i Sebastiana może łączyć coś więcej niż przyjaźń. Wszystko z powodu coraz większej ilości wspólnych zdjęć, które ci wrzucali na swoje profile w mediach społecznościowych. Agata jednak zaprzeczyła wszystkim plotkom. "O tym też mi nic nie wiadomo. Wszyscy razem się przyjaźnimy" - skwitowała, wrzucając zdjęcie Sebastiana. 

Dziękujemy za przeczytanie artykułu!

  • Link został skopiowany
Więcej o: