Uczestniczka "Rolnik szuka żony" robi karierę w polityce. Nominowano ją na szefową jednego z resortów

Uczestniczka holenderskiej wersji programu "Rolnik szuka żony" robi zawrotną karierę w polityce. Właśnie nominowano ją szefem resortu rolnictwa w Holandii.

Program "Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularniejszych formatów randkowych w polskiej telewizji. Jak się okazuje, bije rekordy oglądalności także za granicą. Doczekał się edycji w wielu europejskich krajach. Jedna z uczestniczek holenderskiego wydania show w programie znalazła nie tylko miłość, ale także rozpoznawalność, dzięki której robi dziś zawrotną karierę w polityce. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgosia poirytowana komentarzem internautki. Ostro zareagowała

"Rolnik szuka żony". Uczestniczka holenderskiej wersji show robi karierę w polityce

Femke Wiersma wzięła udział w holenderskiej edycji "Rolnik szuka żony". W programie poznała hodowcę bydła, w którym bez pamięci się zakochała. Para zdecydowała się nawet na ślub. Dziś Wiersma robi wielką karierę w polityce. Pięć lat temu rolniczka założyła partię BoerBurgerBeweging (Ruch Rolnik-Obywatel), która według najnowszych wieści ma objąć dwa najwyższe stanowiska w Ministerstwie Rolnictwa, Rybołówstwa, Bezpieczeństwa Żywnościowego i Przyrody Holandii. Na tym nie koniec politycznych sukcesów Femke Wiersma w koalicyjnym rządzie formowanym przez Geerta Wildresa, lidera PVV, skrajnie prawicowej Partii Wolności. Kobieta właśnie została nominowana na szefa resortu rolnictwa. 

Famke WiersmaFamke Wiersma fot. screen youtube.com/Femke Wiersma: 'Ik was graag buiten' | BYT

"Rolnik szuka żony". Adam Kraśko był stałym bywalcem czerwonych dywanów. Potem został sołtysem

Nie tylko Femke Wiersma zrobiła karierę w polityce po udziale w programie "Rolnik szuka żony". Pamiętacie Adama Kraśko? Rolnik z Podlasia był uczestnikiem pierwszej edycji polskiej wersji formatu i uchodził za jedną z najbarwniejszych postaci w programie. Adam wybrał spośród swoich kandydatek Anię, ale ich relacja nie przetrwała próby czasu. Po zakończeniu show Adam zapragnął kariery w show-biznesie i był stałym bywalcem czerwonych dywanów. Uczestnik pojawił się nawet w programach takich jak "Celebrity Splash" i "Top Chef", ale jego telewizyjna kariera skończyła się tak szybko, jak się zaczęła. Zdobytą w mediach popularność rolnik wykorzystał do realizacji kolejnego planu. Kraśko zdobył poparcie mieszkańców rodzinnej wsi Pasieczniki Duże i został sołtysem. 

Najlepszy randkowy format w polskiej telewizji to:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.