"Milionerzy". Pytanie o "genialny" sprzęt AGD pokonało pana Łukasza. Mógł wygrać ćwierć miliona

W 695. odcinku "Milionerów" pan Łukasz został zapytany o "genialny" sprzęt AGD. Stawką było ćwierć miliona złotych. Czy uczestnik odważył się na ryzyko?

W 695. odcinku "Milionerów" szansę gry o milion dostała szóstka nowych graczy. Podczas eliminacji bezkonkurencyjny okazał się Łukasz Meyer, logistyk z Ostrowa Wielkopolskiego. Uczestnik doskonale radził sobie z kolejnymi pytaniami. Zatrzymał się dopiero przy 250 tysiącach. Hubert Urbański zapytał wówczas o "genialny" sprzęt AGD.

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

"Milionerzy". Nazwa sugeruje, że jest to sprzęt genialny:

A. toster

B. ekspres

C. mikser

D. prodiż

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o sprzęt AGD

Pytanie o "genialny" sprzęt okazało się dla pana Łukasza nie lada zagwozdką. Uczestnik długo zastanawiał się nad prawidłową odpowiedzią, nie udało mu się jednak wpaść na żaden trop. Ostatecznie postanowił wykorzystać ostatnie koło ratunkowe i zadzwonił do przyjaciela. Nie okazał się on jednak zbyt pomocny. Zawodnik nie chciał ryzykować tak dużych pieniędzy i zdecydował się zakończyć grę ze 125 tysiącami na koncie. Mężczyzna stwierdził jednak, że gdyby miał grać dalej, zaznaczyłby wariant B. Okazało się, że pan Łukasz podjął dobrą decyzję, gdyż prawidłową odpowiedzą była opcja D.

Nazwa pochodzi od francuskiego słowa "prodige", które oznacza coś cudownego, genialnego - wyjaśnił Hubert Urbański.

"Milionerzy". Ciekawe pytania z ostatnich odcinków

W 694. odcinku "Milionerów" pan Tomasz walczył o 125 tysięcy złotych. Pytanie, które usłyszał uczestnik, było bardzo podchwytliwe. Niestety, nie udało mu się na nie odpowiedzieć. Internauci mają jednak pretensje do produkcji. Twierdzą, że pytanie zostało źle sformułowane, wprowadzało w błąd i domagają się przywrócenia pana Tomasza do gry. W 693. odcinku o główną wygraną walczyła z kolei pani Maria. Pytanie o graniastą krowę okazało się jednak zbyt trudne i uczestniczka zakończyła grę z 40 tysiącami złotych. W 692. odcinku z pytaniem o arbuza mierzył się pan Zbigniew. Dzięki właściwej dedukcji mężczyźnie udało się udzielić prawidłowej odpowiedzi i mógł kontynuować grę. ZOBACZ TEŻ: "Milionerzy". Filozof z Warszawy wpadł na pytanie z obcej dziedziny. "Modna alternatywa taliowanej". Wiedzielibyście?

Znaliście odpowiedź na pytanie o "genialny" sprzęt?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.