"Hotel Paradise". Eliza i Jay nie są już razem. "Nasze drogi się rozeszły"

Eliza i Jay znani z programu "Hotel Paradise" nie są już razem. Bohaterka piątej edycji show dodała oświadczenie w mediach społecznościowych.

"Hotel Paradise" to popularny program randkowy prowadzony przez Klaudię El Dursi. Znalezienie miłości przed kamerami nie jest prostym zadaniem, ale niektórym się to udało. Jedną z najsłynniejszych par tworzyli Eliza Milewska i Jeremiah "Jay" Dąbrowski, którzy poznali się na planie piątej edycji. Między uczestnikami od razu zaiskrzyło. Chociaż odpadli przed finałem, to zdecydowali się kontynuować relację poza willą. Do czasu. Internet obiegła informacja o rozstaniu uczestników.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi skomentowała inne programy randkowe. Co sądzi o "Love Island"?

"Hotel Paradise". Eliza w szczerym wyznaniu o rozstaniu. "Chciałam wam to powiedzieć"

Eliza postanowiła zaspokoić ciekawość internautów, którzy spekulowali o tym, że jej związek z Jayem to już przeszłość. "Jak wiele z was przypuszczało, rozstaliśmy się z Jayem. Ze względu na to, że nasz związek był publiczny, chciałam wam to powiedzieć, aby być wobec was szczera" - zaczęła Eliza na InstaStories. Później zaapelowała do internautów. "Proszę, uszanujcie to, że nie chce wypowiadać się więcej na ten temat ani tym bardziej wyciągać naszych prywatnych sytuacji na światło dzienne" - pisała. Dodała także kilka miłych słów o swoim byłym partnerze. "Jestem wdzięczna za wszystkie chwile, które mogłam z nim przeżyć, a było ich bardzo dużo i były naprawdę wyjątkowe. Nasze drogi się rozeszły i życzę mu jak najlepiej" - skwitowała uczestniczka piątej edycji "Hotelu Paradise". Oświadczenie Elizy znajdziecie w galerii na górze strony.

Jay i Eliza 'Hotel Paradise 5'Jay i Eliza 'Hotel Paradise 5' Player.pl

"Hotel Paradise". Eliza odpowiedziała na pytanie o dziecko. "Dajcie mi spokój"

Przypomnijmy, że w lutym internauci wypytywali Elizę o wspólną przyszłość z Jayem. Chcieli wiedzieć, czy para ma zamiar wziąć ślub lub starać się o potomstwo. Eliza jasno wyraziła wtedy, jakie są jej priorytety. "Dajcie mi spokój z tymi pytaniami o ślub czy o dziecko. Moim celem na ten moment jest znalezienie miejsca na ziemi, w którym chcę wybudować swój domek, rozwijanie skilli na desce i zobaczenie wieloryba podczas nurkowania" - skwitowała na InstaStories. Myślicie, że już wtedy w związku Jaya i Elizy nie układało się najlepiej? ZOBACZ TEŻ: "Hotel Paradise". Eliza i Jay odwiedzili willę z trzeciej edycji. Luksus zamienił się w ruinę. "Nie spodziewałam się tego"

Co sądzicie o rozstaniu uczestników?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.