"Milionerzy". Grał o pół miliona i się poddał. Pokonały go usta po ukraińsku

W 730. odcinku "Milionerów" pan Krzysztof był już bardzo blisko miliona, ale wycofał się z gry na pytaniu za 500 tysięcy złotych. Gracz przeszedłby dalej, gdyby znał podstawy języka ukraińskiego.

Teleturniej "Milionerzy" od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Za sukces tego formatu z pewnością odpowiada też ceniony prowadzący Hubert Urbański. W ostatnim odcinku teleturnieju z pytaniami zmierzył się Rafał z Wrocławia. Mężczyzna dobrze sobie radził w rozgrywce, ale przy jednym z pytań miał spory dylemat: Które z tych jezior jest tak płytkie, że jego średnia głębokość to siedem dziesiątych metra?. Wśród dostępnych wariantów odpowiedzi prowadzący wymienił Wdzydze, Dołgie Małe, Morskie Oko i jezioro Hańcza. Znacie prawidłową odpowiedź? Sprawdźcie, jak z pytaniem poradził sobie gracz i czy udało mu się udzielić prawidłowej odpowiedzi

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Sprawdźcie się

"Milionerzy". Miał szansę na główną wygraną. Poddał się na pytaniu za pół miliona

W 730. odcinku "Milionerów" grę kontynuował Krzysztof Marczak, maszynista z Dąbrowy Górniczej. W poprzednim odcinku gracz doszedł do pułapu tysiąca złotych. W nowym odcinku teleturnieju z pomocą kół ratunkowych Krzysztof dotarł do pytania za pół miliona złotych. 

Które imię brzmi po ukraińskiu jak wyrażenie "do ust"?

  • A. Dobromir
  • B. Dorian
  • C. Dominika
  • D. Dorota

Pytanie zaskoczyło uczestnika i nie miał pojęcia, która z odpowiedzi jest prawidłowa. Krzysztof na tym etapie rozgrywki nie miał już do dyspozycji żadnych kół ratunkowych. Nie chciał ryzykować i zdecydował, że chce zakończyć grę. Jak sam podkreślił, nie miał pojęcia, która z odpowiedzi może być właściwa. Tym samym dzięki sprawnej grze zdobył 250 tysięcy złotych. - Jestem pod wrażeniem, bo szczerze myślałem, że zaatakujesz - podsumował prowadzący. - Gdybym zaznaczył, to zaznaczyłbym "Dorotę" - dorzucił Krzysztof po zakończeniu gry. Hubert Urbański poinformował gracza, która z odpowiedzi jest prawidłowa. Jak się okazało, jest to wariant "D", czyli "Dorota". - No trudno - podsumował. Wiedzieliście, którą odpowiedź zaznaczyć?

'Milionerzy'. Odcinek 730.'Milionerzy'. Odcinek 730. fot. mat. prasowe

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków

W 711. odcinku do gry przystąpił pan Kamil. Mężczyźnie całkiem nieźle szło, dopóki nie natknął się na pytanie o wiersz Kazimierza Wierzyńskiego. Wykorzystał przy nim aż dwa koła ratunkowe. Niestety, finalnie nie udało mu się zaznaczyć prawidłowej odpowiedzi. Z kolei, w 710. odcinku grę kontynuował pan Jakub. Uczestnik usłyszał pytanie za ćwierć miliona z dziedziny historii. W przypływie impulsu mężczyzna postanowił zaryzykować. Tym razem nie opłaciło się to jednak. Studio opuścił bogatszy o gwarantowane 40 tys. zł. Natomiast, w 708. odcinku mogliśmy śledzić zmagania pani Dominiki. Geograficzne zagadnienie dostarczyło jej dreszczyku emocji. Aby na nie odpowiedzieć, wykorzystała aż trzy koła ratunkowe. Ostatecznie udało jej się jednak udzielić prawidłowej odpowiedzi i mogła kontynuować grę. Jesteście fanami "Milionerów"? Premierowe odcinki programu można oglądać od wtorku do czwartku, o godzinie 20:55. ZOBACZ TEŻ: "Milionerzy". Michałowski i Szczęsny mocno się zawstydzili. Rozłożyli ręce na banalnym pytaniu

Który z prowadzących ma najlepsze poczucie humoru?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.