"Milionerzy". Poległa na pytaniu za ćwierć miliona. Nie pomogło koło

728. odcinek "Milionerów" przyniósł kilka kłopotliwych pytań. Najbardziej problematyczne okazało się to za ćwierć miliona złotych. Czy faktycznie było takie trudne?

W najnowszej odsłonie "Milionerów" obok Huberta Urbańskiego zasiadła pani Wioleta z Warszawy, która na co dzień zajmuje się marketingiem. Uczestniczka najlepiej poradziła sobie z zadaniem eliminacyjnym, które było związane ze znanymi budynkami w Polsce. Pani Wioleta dosyć sprawnie przebrnęła przez pierwsze pytania. Najwięcej problemy sprawiło jej to za ćwierć miliona złotych. Nie pomógł nawet telefon do przyjaciela. Czego dotyczyło? Więcej zdjęć z programu znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo "Hubert Urbański dołączył do naszych słuchaczy", czyli historia jubileuszowego odcinka "Podcastexu"

"Milionerzy". Okręg Nowego Jorku, w którym leży dzielnica Harlem, to? 

Hubert Urbański przeczytał pytanie i podał cztery możliwe odpowiedzi. Okręg Nowego Jorku, w którym leży dzielnica Harlem, to: 

  • A: Manhattan 
  • B: Brooklyn 
  • C: Queens
  • D: Staten Island

- Nie byłam nigdy w Nowym Jorku, więc to mi nie pomoże - mówiła zestresowana uczestniczka. Po krótkiej analizie zdecydowała się na telefon do swojego taty, który również nie znał odpowiedzi na to pytanie. Pani Wioleta postanowiła nie ryzykować i zrezygnowała z udzielenia odpowiedzi, zgarniając tym samym 125 tys. złotych. Po zakończeniu gry uczestniczka postawiła na Brooklyn. Rezygnacja była słuszną decyzją, ponieważ poprawną odpowiedzią był Manhattan. Poradzilibyście sobie z tym pytaniem? Dajcie znać w sondażu na końcu artykułu! 

'Milionerzy''Milionerzy' 'Milionerzy'. Poległa na pytaniu za ćwierć miliona. Wiecie gdzie leży dzielnica Harlem? Fot. 'Milionerzy'/ TVN

"Milionerzy". Te pytania sprawiły uczestnikom problemy. Znaliście odpowiedzi? 

W 711. odcinku na fotelu zasiadł pan Kamil. Wszystko szło po jego myśli do momentu, aż natknął się na pytanie o wiersz Kazimierza Wierzyńskiego. Uczestnik wykorzystał aż dwa koła ratunkowe i nie udzielił poprawnej odpowiedzi. Podobną sytuację miał również w 705. odcinku pan Jarosław, który nie potrafił dokończyć tekstu piosenki Janusza Kofty. "Popłynąłbym sobie gdzieś po eleganckim stawie. Blues minus, smutno mnie. Chyba..." brzmiał fragment. Niestety, po wykorzystaniu dwóch kół ratunkowych pan Jarosław zdecydował się na strzał, który zakończył grę. Mężczyzna opuścił studio z 40. tys. złotych. ZOBACZ TEŻ: "Milionerzy". Padło pytanie za milion. Takiego obrotu spraw nie spodziewał się chyba sam uczestnik

Wiedzieliście gdzie leży Harlem?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.