"Milionerzy". Pytanie za ćwierć miliona dotyczyło pogrzebu Piłsudskiego. Uczestnik zaryzykował

Za nami 710. odcinek "Milionerów". Tym razem grę kontynuował pan Jakub Dominiak, który usłyszał pytanie za 250 tys. zł. Jak sobie poradził?

„Milionerzy" to bardzo popularny teleturniej telewizyjny, w którym od wielu lat w roli prowadzącego możemy oglądać Huberta Urbańskiego. Jakiś czas temu prezenter opowiedział w wywiadzie o zasadach, jakie panują w programie. - W momencie rozgrywki i procesu decyzyjnego nie mam informacji, która z odpowiedzi jest poprawna. Ta pojawia się w momencie, kiedy uczestnik decyduje się na konkretną opcję albo rezygnuje z dalszej gry – mówił. Za nami 710. Odcinek „Milionerów". Zobaczcie, jak poradził sobie uczestnik. Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii na górze strony. 

Zobacz wideo

"Milionerzy". Pytanie za ćwierć miliona dla pana Jakuba Dominiaka

W 710. odcinku grę kontynuował matematyk i ekonomista, Jakub Dominiak. Uczestnik mieszka w Warszawie i pracuje jako likwidator szkód w firmie z ubezpieczeniami. Pan Jakub skończył poprzedni odcinek z kwotą 125 tys. zł. Teraz usłyszał pytanie za ćwierć miliona. - Jako przedstawiciel Niemiec w pogrzebie Józefa Piłsudskiego wziął udział ówczesny przewodniczący Reichstagu i ostatni premier Prus - przeczytał Hubert Urbański. Dla pana Jakuba przygotowano cztery warianty:

A. Adolf Hitler

B. Hermann Goering

C. Joseph Goebbels

D. Paul von Hindenburg

'Milionerzy''Milionerzy' Fot. 'Milionerzy' / kadr z programu

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie

Pan Jakub zastanawiał się nad odpowiedzią. Nie skorzystał z opcji kół ratunkowych i postanowił postawić wszystko na jedną kartę. - Ja zaryzykuję i powiem, że to był Adolf Hitler, ostatecznie - mówił. Hubert Urbański zwrócił się do partnerki uczestnika i zapytał, co sądzi o jego wyborze. - Zdaję się na Kubę - powiedziała. Chwilę później Hubert Urbański przeczytał odpowiedź na pytanie. Niestety, uczestnik podjął złą decyzję. Poprawna była odpowiedź B. Hermann Goering. Pan Jakub stracił szansę na dalszą grę. Wyszedł z programu z 40 tys. zł. 

"Milionerzy". Nowy sezon zaskoczy wszystkich. "Dwie główne wygrane"

Widzowie mogą się szykować na wiele emocji w najnowszym sezonie „Milionerów". Niedawno jeden z uczestników zgarnął całą nagrodę. Był to pan Mateusz Żaboklicki z Warszawy. Następne odcinki również zapowiadają się niezwykle ciekawie. Produkcja uchyliła rąbka tajemnicy. "Nowy sezon to również aż dwie główne wygrane" - czytamy w zapowiedzi na oficjalnej stronie stacji. Czekacie? ZOBACZ TEŻ: "Milionerzy". Wygrał milion. Co radzi nowemu milionerowi? "Może w tym kierunku coś zadziała"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.