"Milionerzy". Kto żyje w Ćottogramie? Postawiła oczy w słup. "Nie przedłużajmy"

Uczestniczka "Milionerów" musiała zmierzyć się z pytaniem o mieszkańców Ćottogramu. Pani Małgorzata chciała skorzystać z koła ratunkowego, ale nie mogła, bo wszystkie już zużyła.

"Milionerzy" to kultowy format, który nigdy nie nudzi. Widzowie TVN-u od niedawna po raz kolejny mogą cieszyć się nowymi odcinkami i razem z uczestnikami typować poprawne odpowiedzi w zagadnieniach z każdej dziedziny. W jednym z ostatnich odcinków na słynnym fotelu zasiadła pani Małgorzata Golonka z Krakowa, na co dzień kierowniczka zespołu. 

Zobacz wideo Te pytania "Milionerów" przeszły do historii

"Milionerzy". Pytanie o Ćottogram. Postawiła oczy w słup. "Nie przedłużajmy"

Pani Małgorzata dotarła do pytania za 20 tys. zł, nie mając już ani jednego koła ratunkowego. Pierwsze z nich wykorzystała w zagadnieniu za tysiąc zł, a kolejne roztrwoniła w toku dalszej rozgrywki. Pytanie za 20 tys. zł okazało się dla niej równie trudne. Dotyczyło mieszkańców miasta w południowo-wschodnim Bangladeszu - Ćottogramu. Pytanie za 20 tys. zł brzmiało: W Ćottogramie żyje najwięcej...

A: Banglijczyków

B: Banglów

C: Bangladeszkijczyków

D: Bangladeszów

- Rozumiem, że kluczem tego pytania jest poprawna odmiana słowa Bangladesz w kontekście jego mieszkańców... - szybko zorientowała się pani Małgorzata. Uczestniczka drogą dedukcji wyeliminowała wszystkie odpowiedzi po kolei i ostatecznie postawiła na tą, która brzmiała w jej ocenie najlepiej. - Nie przedłużajmy, zaznaczmy odpowiedź "A" - powiedziała stanowczo. Odpowiedź okazała się poprawna. - Szczęście cię dziś nie odpuszcza - skwitował prowadzący "Milionerów" Hubert Urbański. Uczestniczka przygodę z programem zakończyła na pytaniu za 40 tys. złotych, udzielając błędnej odpowiedzi. Studio opuściła z gwarantowanym tysiącem złotych. 

"Milionerzy". Przydaje się wiedza z każdej dziedziny

Każdy kolejny odcinek "Milionerów" udowadnia, że bohaterom teleturnieju przydaje się wiedza z każdej dziedziny. Trudno przewidzieć, jakie pytania zostaną zadane. W jednym z odcinków uczestnik nieźle się nagłówkował przy zagadnieniu o patronów telewizji. W jeszcze innym epizodzie, pytanie o komunikację kolejową wprowadziło bohatera w konsternację. Zamieszanie wywołało także zagadnienie o przyjaźni słynnych kompozytorów. Przypominamy, że najnowsze odcinki "Milionerów" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.55 zarówno na antenie TVN-u, jak i w serwisie Player. Śledzicie na bieżąco?

'Milionerzy'. Kto żyje w Ćottogramie? Postawiła oczy w słup. 'Nie przedłużajmy''Milionerzy'. Kto żyje w Ćottogramie? Postawiła oczy w słup. 'Nie przedłużajmy' 'Milionerzy'. Kto żyje w Ćottogramie? Postawiła oczy w słup. 'Nie przedłużajmy', fot. TVN

Znałeś odpowiedź na pytanie o mieszkańców Ćottogramu?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.