"Rolnik szuka żony". Nicola znalazła miłość u boku innego uczestnika? Wszystko jasne. "Odpowiem w końcu"

Nicola dała się poznać w programie "Rolnik szuka żony". Uczestniczka była kandydatką Dariusza. Ich relacja zakończyła się w atmosferze afery. Fani są przekonani, że obecnie kobieta jest w związku z innym bohaterem randkowego show. Czy to prawda?

Nicola dała się poznać w programie "Rolnik szuka żony". Była jedną z kandydatek Dariusza. Rolnik postanowił dać jej szansę. Jak się okazało, związek pary zakończył się z hukiem. Wszystko wyszło na jaw podczas finałowego odcinka dziesiątej edycji randkowego show. Wówczas mężczyzna pokusił się o mocne słowa. Podkreślił, że Nicola "zachowywała się jak dziecko", a także, że "straciła na bliższym poznaniu". Fani stanęli po stronie kobiety. Obecnie uczestniczka nabrała dystansu do przykrej sytuacji. Widzowie nadal śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Ostatnio zrobiło się głośno o rzekomej relacji Nicoli z innym uczestnikiem. Czy to prawda?

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Ania i Kuba znali się przed programem? Uczestniczka zdradziła prawdę

"Rolnik szuka żony". Co łączy Nicolę i Mikołaja? Uczestniczka wyznała całą prawdę

Nicola nawiązała w programie "Rolnik szuka żony" dużo znajomości. Jak można zauważyć na jej profilu na Instagramie, z częścią poznanych osób nadal utrzymuje kontakt. Wśród nich pojawił się Mikołaj. Mężczyzna był kandydatem Ani w tym samym sezonie. W rozmowie z Party.pl Nicola opowiedziała coś więcej o tej relacji. - Ogólnie bardzo się lubimy, bo całą naszą ekipą mamy bardzo wspólny język, jakieś wspólne zainteresowania i po prostu fajnie się czujemy w swoim towarzystwie. (...) Fajnie spędzamy razem czas i niech tak zostanie - podkreśliła wówczas kobieta. To jednak nie rozwiało wątpliwości widzów, którzy kibicują Nicoli i Mikołajowi. Czy łączy ich coś więcej? W końcu uczestniczka rozwiała wszelkie wątpliwości w sesji Q&A. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

Odpowiem w końcu, bo zawsze dostaję od was to pytanie. Tylko się przyjaźnimy. To mój męski BFF z programu. Fajny gość

- napisała na profilu na Instagramie.

Nicola z programu 'Rolnik szuka żony'Nicola z programu 'Rolnik szuka żony' fot. Instagram/@nicolagaw

"Rolnik szuka żony". Po finale dziesiątej edycji programu wszyscy fani stanęli murem za Nicolą. Otrzymała słowa wsparcia

Finał programu "Rolnik szuka żony" nie obył się bez awantury. Szczególnie ostrą wymianę zdań zaliczyli Nicola i Dariusz. Wówczas wyszło na jaw, ze mężczyzna zerwał ze swoją partnerką przez SMS-a. Rolnik nie szczędził również słów na jej temat, sugerując między innymi, że jest nieporadna. Tuż po emisji odcinka w sieci pojawiło się dużo negatywnych komentarzy na temat Dariusza. Fani wsparli Nicolę. "Dziewczyno, jesteś warta o wiele więcej i dziękuj, że tak wyszło", "Dariusz, czy ty się słyszysz? Nicola, wygrałaś!", "Niedoniesienie szklanki do stołu jest nie do zaakceptowania" - czytamy w mediach społecznościowych. ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Nicola zmagała się z poważną chorobą. "Nigdy o tym nie mówiłam"

'Rolnik szuka żony' Nicola'Rolnik szuka żony' Nicola fot. screen TVP VOD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.