Śmierdzący ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Gość zdradza szczegóły okrutnego zapachu. "Coś obrzydliwego"

W 2018 roku odbył się głośny ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Jak się okazuje, podczas wydarzenia nie wszystko było perfekcyjne. Kolega aktorki z planu serialu "W garniturach" opowiedział o nieprzyjemnym zapachu unoszącym się podczas ceremonii.

Książę Harry i Meghan Markle wzięli ślub w 2018 roku w kaplicy św. Jerzego na Zamku Windsor. Wydarzenie było transmitowane na całym świecie i zostało obejrzane przez kilka milionów internautów. Markle zachwycała w sukni domu mody Givenchy i tiarze z 1932 roku. Na ślubie pojawiło się bardzo dużo znanych osób, w tym m.in. Serena Williams z mężem oraz Elton John. Wśród zaproszonych byli również znajomi Meghan Markle z serialu "W garniturach", w którym aktorka wcielała się w rolę Rachel Zane. Jeden z nich opowiedział o "obrzydliwym" zapachu, którzy unosił się podczas ceremonii.

Zobacz wideo Co Brytyjczycy sądzą o nowej królowej Camilli oraz o zachowaniu Meghan i Harry'ego? [SONDA]

Rick Hoffman o ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle. Musiał zakrywać ręką nos

Niedawno Rick Hoffman, odtwórca roli Louisa Litta w serialu "W garniturach", wrócił wspomnieniami do ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego. Już kilka lat temu media obiegły zdjęcia aktora, który krzywił się podczas ceremonii. Teraz postanowił wyjawić powód swojej niezadowolonej miny. Hoffman opowiedział w podcaście "Chicks in the office", co stało się po tym, jak zajął miejsce w kaplicy św. Jerzego.

W miarę upływu czasu zacząłem czuć coś naprawdę okropnego i obrzydliwego. (...) Denerwowałem się, bo przeszkadzało mi to. Ja jestem bardzo wrażliwy na tym punkcie [zapachu - przyp.red.] - wspominał całą sytuację w podcaście.

Początkowo aktor myślał, że może ktoś obok niego ma nieświeży oddech. Tak jednak nie było. Hoffman szybko domyślił się, że tak intensywny zapach musi pochodzić "od więcej niż jednej osoby". Postanowił nawet zapytać osób siedzących w tej samej ławce, czy czują to samo co on. Zaprzeczyli. Rick Hoffman musiał znaleźć wyjście z tej kłopotliwej sytuacji. Postanowił zakryć nos ręką, a wcześniej posmarował dłonie kremem zapachowym. Prawdopodobnie nieprzyjemna woń, o której mówił aktor, jest zapachem charakterystycznym dla kaplicy. Podobno przed ślubem Markle i księcia Harry'ego używano specjalnych dyfuzorów. Miały one zniwelować wyczuwalny zapach stęchlizny w tym miejscu. Jak widać, chyba nieskutecznie.

Rick Hoffman na ślubie księcia Harry'ego i Meghan MarkleRick Hoffman na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle Fot. Wochit Entertainment / YouTube / screenshot

Królowa Elżbieta II na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle. Nie wyglądała na zadowoloną

Rick Hoffman nie był jedyną osobą, która przykuła uwagę mediów swoją mimiką. Kamery skoncentrowały się także na królowej Elżbiecie II. Monarchini wyglądała na niezadowoloną, gdy Meghan Markle wchodziła do kościoła. Podobno królowej nie podobał się kolor sukni panny młodej. Biografka Katie Nicholl twierdziła, że monarchini namawiała przyszłą żonę wnuka, żeby wybrała na ten dzień sukienkę w innych barwach, ta jednak zadecydowała inaczej. ZOBACZ TEŻ: Wściekła królowa Camilla kazała księciu Harry'emu "nigdy nie wracać". Jego zachowanie przelało czarę goryczy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.