Tak wyglądał książęcy ślub. Harry nie mógł oderwać wzroku od Meghan! [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Poniżej znajdziecie, co dokładnie działo się podczas uroczystości.

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle to zdecydowanie jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku. Dziś cała uwaga mediów z całego świata skupiona jest na młodej parze. Zobaczcie, co działo się podczas ceremonii. Specjalnie dla Was prowadziliśmy relację na żywo.

14:10 Harry i Meghan pocałowali się dziś po raz pierwszy. Pora na spotkanie z Brytyjczykami. Małżonkowie odjechali karocą.

Harry i Meghan już po ślubie!Harry i Meghan już po ślubie! Twitter.com/BBC

14:07 Nowożeńcy wyszli na zewnątrz i wsiadają do karocy. Tłum wiwatuje!

14:05 Świeżo upieczeni małżonkowie opuszczają kaplicę. Za nimi idą dzieci, a tuż za nimi - książę Karol z Kamillą i mama Meghan Markle.

14:03 Uroczystość dobiegła końca. Wszyscy odśpiewali "God Save the Queen".

13:40 "Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela". Harry i Meghan są już małżeństwem!

13:35 Książę Harry i Meghan Markle składają przysięgę małżeńską! Zakładają też obrączki.

13:33 Ksiądz wygłosił kazanie. Chór wykonuje właśnie piosenkę "Stand By Me". Meghan i Harry wciąż trzymają się za ręce i uśmiechają się do siebie - piękny widok!

13:10 Książę Harry i Meghan Markle ślubują sobie miłość. Nie mogą ukryć swojego szczęścia - wybuchli nawet śmiechem.

13:05 Ceremonia ślubna rozpoczęła się. Meghan Markle i książę Harry ciągle trzymają się za ręce. 

13:02 Niezwykle podniosły moment. Książę Karol prowadzi Meghan Markle do ołtarza.

13:00 MEGHAN MARKLE WYSIADA Z SAMOCHODU! Jej suknia jest gładka, skromna i prosta. Przyszła księżna wygląda przepięknie! 

12:58 Przyjechała księżna Kate w skromnej kreacji. Ale wygląda z klasą - jak zwykle!

12:57 Królowa zajęła swoje miejsce. Książę Harry wygląda na bardzo szczęśliwego.

12:55 Dotarła królowa Elżbieta II! Towarzyszy jej mąż, książę Filip. Królowa jest ubrana w zielony kostium.

12:52 Z samochodu wysiadła mama Meghan Markle, Doria Ragland. Zajęła swoje miejsce w kaplicy. Jest bardzo wzruszona.

12:49 Książę Harry zajął miejsce w kaplicy świętego Jerzego. Już czeka na ukochaną. Obok niego książę William, który jest świadkiem.

12:34 Do zamku dotarł już książę Harry. Jest ubrany w mundur. W drodze towarzyszy mu książę William. Niespodzianka - książę nadal ma brodę. :) Były domysły, że na ślub ją zgoli.

12:20 Na miejsce dociera Meghan Markle! W samochodzie towarzyszy jej mama.

12:15 "The Sun" poinformował, że w uroczystości biorą udział także byłe partnerki księcia Harry'ego, w tym m.in. Chelsy Davy i Cressida Bonas.

12:00 Na ślub została zaproszona ekipa "Suits", serialu, w którym kiedyś grała Meghan Markle. Przybył m.in. Patrick J. Adams, serialowy mąż panny młodej.

11:50 Na miejsce dotarła Serena Williams. Wśród gości jest także Elton John, który zaśpiewa podczas ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Popularny wokalista był bliskim przyjacielem księżnej Diany

11:20 Przybyło już wielu zaproszonych celebrytów, w tym m.in. Amal i George Clooneyowie, Oprah Winfrey, Victoria i David Beckhamowie czy James Blunt.

11:15 Od dłuższego czasu na miejsce przybywają goście. W okolice zamku Windsor dotarła właśnie Pippa Middleton (siostra księżnej Kate), która spodziewa się dziecka.

11:10 Podano informacje o obrączkach. Obrączka księcia Harry'ego jest z platyny, a jego przyszłej żony - ze złota i jest podarunkiem od królowej Elżbiety II. 

10:55 Premier Wielkiej Brytanii, Theresa May pogratulowała parze młodej na Twitterze. Szefowa rządu nie będzie uczestniczyć w uroczystości. Meghan Markle i książę Harry nie zaprosili na swój ślub żadnych polityków. Wyjątkiem są ci, którzy mają z nimi bliskie relacje.

10:40 Kensington Palace pokazał pierwsze zdjęcia. Tak wygląda kaplica świętego Jerzego, w której Meghan Markle i książę Harry powiedzą sobie "tak".

Kaplica świętego JerzegoKaplica świętego Jerzego Instagram.com/kensingtonroyal

Julia Tryzno

Więcej o: