Meghan zrezygnowała z druhny na swoim ślubie. Dokonała innego wyboru. Ale to będzie uroczy widok!

Kensington Palace poinformował, że Meghan Markle zrezygnowała z druhny na swoim ślubie. Zamiast dorosłej kobiety, przyszła księżna będzie otoczona przez małe dziewczynki.

Już w sobotę, 19 maja książę Harry poślubi swoją wybrankę, Meghan Markle. Ślub ten bez wątpienia będzie jednym z najważniejszych wydarzeń w bieżącym roku. 

Na kilka dni przed wydarzeniem, w mediach pojawia się coraz więcej informacji. Wiadomo już, że Meghan i książę Harry zatańczą swój pierwszy taniec do utworu Whitney Houston. Wiemy także, do jakich zasad muszą dostosować się goście weselni. 

Teraz Kensington Palace wydał oświadczenie, w którym poinformowano, że Meghan Markle zrezygnowała z dorosłej świadkowej na ślubie. Powód? Nie chce wybierać między swoimi najlepszymi przyjaciółkami. Zamiast niej, druhnami będą małe dziewczynki. 

Druhnami Meghan Markle będą: księżniczka Charlotte, Remi Litt, Florence van Custem, Rylan Litt, Ivy Mulroney i Zalie Warren.

Page boye, czyli chłopcy, którzy będą trzymać tren pannie młodej oraz podadzą obrączki, to: książę George, Jasper Dyer, Brian Mulroney i John Mulroney.

Przypomnijmy, że księżniczka Charlotte i książę George pełnili już takie funkcje na ślubie Pippy Middleton. 

Ślub Pippy Middleton. Księżna Kate z dziećmiŚlub Pippy Middleton. Księżna Kate z dziećmi Justin Tallis / AP

Przyznacie, że to uroczy widok, prawda? :) 

JT

_________________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o: