Książę Harry spotkał się z Brytyjczykami na kilka godzin przed ślubem. "Nie możesz się już doczekać?". O takiej odpowiedzi marzy każda narzeczona

Książę Harry spotkał się z Brytyjczykami, którzy wyczekują jego ślubu. Na pytanie jednego z nich odpowiedział w naprawdę uroczy sposób.

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle to jedno z najważniejszych wydarzeń w tym roku. Tysiące Brytyjczyków od kilku dni wyczekuje pod zamkiem Windsor, bo to właśnie tam odbędzie się królewska uroczystość. W piątkowe popołudnie książę Harry wyszedł do tłumu, który wyczekuje tej wyjątkowej chwili. Chyba nikt nie spodziewał się, że pan młody pozwoli sobie na tak luźne rozmowy.

Nie możesz się już doczekać? - zapytała jedna z fanek książęcej pary.

Jestem naprawdę podekscytowany! Tak, nie mogę się już doczekać! - odpowiedział książę Harry, których nie potrafił ukryć swoich emocji.

"Daily Mail" relacjonuje, że książę sporo też żartował. 

Harry podszedł do małej dziewczynki i powiedział do niej: "Nie jesteś zgnieciona?". Brytyjka, która stała obok dziecka dodała, że dziewczynka była pod takim wrażeniem, że nie wiedziała co odpowiedzieć - czytamy. 

Tłumy pod zamkiem WinsdorTłumy pod zamkiem Winsdor Fot. Frank Augstein / AP Photo

Do księcia Harry'ego dołączył książę William, który także rozmawiał z Brytyjczykami. Został zapytany, jak to jest być tatą trójki dzieci

Nie wysypiam się, ale myślę, że będzie lepiej - powiedział. 

Na koniec Harry zażartował, że... idzie do pubu. Oby tak dobry humor nie opuszczał go również dziś.

Przypomnijmy, że Meghan Markle i książę Harry pobiorą się dziś, 19 maja o 12:00 (13:00 czasu polskiego) w kaplicy świętego Jerzego, będącej częścią zamku Windsor. Pannę młodą do ołtarza ma poprowadzić książę Karol. Jakie inne szczegóły znamy? Przeczytajcie poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: Tort z 500 jajek, fotograf polskiego pochodzenia i reaktywacja Spice Girls. Tak ma wyglądać ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.