"Rolnik szuka żony". Sara ma nowego adoratora? Znacie go ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Sarę poznaliśmy w jubileuszowej edycji "Rolnik szuka żony". Wygląda na to, że kobieta nie rozpacza już po Arturze. Ma nowego wielbiciela. Widzowie mogą go doskonale kojarzyć. Wystąpił w popularnym show TVN.

Dziesiąta edycja programu "Rolnik szuka żony" z pewnością na długo zapisze się w pamięci widzów. Wszystko przez nieustanne nieporozumienia i liczne zwroty akcji. Bez wątpienia jedną z najbardziej kontrowersyjnej relacji była znajomość Sary z Arturem. Choć para początkowo bardzo dobrze rokowała, to później szybko okazało się, że nic z tego nie będzie. W finale rolnik oschle oświadczył, że nic nie czuje. Sara nie kryła emocji i nie mogła powstrzymać łez. Mimo to otrząsnęła się po rozstaniu i teraz czerpie z życia garściami. Minione walentynki spędziła w doborowym towarzystwie - zabrała samą siebie na randkę. Czyżby w jej sercu zagościł jednak jakiś nowy mężczyzna? Wygląda na to, że wpadła w oko jednemu z uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Bardowscy na rajskich wakacjach, a dla Grzegorza to męka. Co się stało?

"Rolnik szuka żony". Sara ma nowego adoratora? Widzowie dobrze go znają

Po udziale w telewizyjnym show, Sara aktywnie działa w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie. Nie da się ukryć, że zgromadziła wokół siebie sporą rzeszę fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą jej dalsze losy i tylko czekają na jakieś nowości. Okazuje się, że niedawno Sara przykuła uwagę osoby, która również szukała miłości w randkowym show. Chodzi o Marcina z drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Widzowie z pewnością pamiętają jego nieudane małżeństwo z Agnieszką, które zakończyło się zaraz po programie. Od dawna wiadomo, że mężczyzna ma kontakt z pozostałymi uczestnikami ze ślubnego eksperymentu, ale teraz wyszło na jaw, że być może z Sarą z "Rolnik szuka żony" również.

"Rolnik szuka żony". Marcin ze "Ślubu" zaczepił Sarę na Instagramie 

Marcin postanowił skomentować jedno ze zdjęć, które Sara zamieściła na swoim profilu. Mężczyzna nie był wylewny. Dodał jedynie wymowną emotikonę w kształcie ognia. Wygląda na to, że może być zachwycony urodą dziewczyny. Co ciekawe, ta nie pozostała mu dłużna i polubiła jego komentarz. Być może już niebawem między tą dwójką nawiążę się jakaś poważniejsza znajomości. Kibicowalibyście im? ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Marta Manowska szczerze o zachowaniach uczestników. "Nigdy się nie spodziewam.

'Rolnik szuka żony'. Sara'Rolnik szuka żony'. Sara fot. screen TVP VOD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.