"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar miesiąc temu urodziła. Są nowe zdjęcia z córką

Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno urodziła drugą córkę. Uczestniczka matrymonialnego eksperymentu świętuję pierwszy miesiąc Zuzi na świecie. Pokazała wyjątkową sesję zdjęciową.

Joanna Lazar wzięła udział w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jej małżeństwo z Adamem rozpadło się z hukiem jeszcze przed finałowym odcinkiem show. Uczestnik zażądał od Joanny rozwodu. Jak się okazuje, nic straconego, bo po programie Asia ułożyła sobie życie. Dziś jest szczęśliwą żoną i mamą.  Właśnie udostępniła nowe zdjęcie ze swoją córeczką, która niedawno się urodziła.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna pokazała partnera. Już go nie ukrywa

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar pokazała zdjęcia córki. "Jesteś naszym dopełnieniem, szczęściem i miłością"

Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w 2022 roku urodziła pierwszą córkę. "4350 gramów miłości" - napisała na Instagramie po narodzinach dziewczynki. W lipcu 2023 roku podzieliła się wyjątkowym wyznaniem. "Czy wierzycie w cuda? My od pewnego czasu tak, ponieważ niemożliwe stało się możliwe. Przedstawiamy wam nasz cud. Czekamy na ciebie" - napisała i pokazała zdjęcie USG drugiego dziecka. W styczniu 2024 roku uczestniczka matrymonialnego show TVN urodziła. "W szpitalu jesteś numerem 11, a dla nas drugim szczęściem. Dobry wieczór" - napisała na Insta Stories i udostępniła zdjęcie z malutką dłonią swojej nowo narodzonej córki. Niedawno wyjawiła, że wybrana dla niej imię - Zuzia. Joanna właśnie opublikowała najnowsze zdjęcia z dziewczynką. Fotografie znajdziecie na dole strony. 

Zuzia. To już miesiąc a minął jak jeden dzień. Miesiąc temu o tej porze miałam cię pierwszy raz w objęciach. Jesteś naszym dopełnieniem, szczęściem i miłością. Cudem

- napisała Joanna na Instagramie.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Joanna Lazar zdradziła imię drugiej córki. Popularny wybór'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Joanna Lazar zdradziła imię drugiej córki. Popularny wybór Instagram/asia_lazar33

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar o ciężkiej chorobie. "Jest straszna, ale wyleczalna" 

Joanna Lazar w lutym 2023 roku trafiła nagle do szpitala. W mediach społecznościowych wspomniała o trudnej diagnozie, ale nie chciała zdradzać szczegółów. "Nasze życie po usłyszeniu mojej diagnozy stanęło w miejscu. Może los chciał, abym się na jakiś czas zatrzymała?" - napisała w jednym ze wpisów. Dwa miesiące później otworzyła się na temat swoich zdrowotnych problemów. "Dopytujecie mnie, na co zachorowałam. Nie mówię, ponieważ psychicznie nie jestem w stanie o tym opowiadać. Z czasem jak sobie wszystko poukładam w głowie, to opowiem o chorobie, która mnie dopadła. Choroba jest straszna, ale w dzisiejszych czasach, przy długotrwałym leczeniu wyleczalna" - wyznała. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.