"Gogglebox". Gąsienicowie wybudowali dom, a raczej... domek. Telewizor się zmieści, a co z resztą?

Kasia i Andrzej Gąsienicowie postanowili stworzyć nowe miejsce do nagrywania programu? Para zdecydowała się na budowę domu w malowniczej okolicy. W tym wypadku rozmiar chyba nie ma znaczenia. Fani są zachwyceni.

Kasia i Andrzej Gąsienicowie zdobyli spore grono fanów dzięki udziałowi w popularnym "Gogglebox. Przed telewizorem". Para próbowała swoich sił również w innych programach. Mogliśmy ich zobaczyć w "99-gra o wszystko. VIP", a także w "Azja Express", jednak to produkcja TTV przyniosła im większą rozpoznawalność. Na co dzień małżeństwo mieszka w Zakopanem. Wygląda na to, że Kasia i Andrzej postanowili urozmaicić swoje życie i zainwestować w mały domek. Metraż wrażenia nie robi, ale spójrzcie na to wnętrze! Więcej zdjęć domu Kasi i Andrzeja znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo "Gogglebox". Zapłakana Iza Zeiske nagrała się fanom w środku nocy. Co się stało?

Domek Gąsieniców to bardzo stylowa "rezydencja". Kasia nadzorowała prace? 

Posiadłość, o ile tak można nazwać 35 metrów kwadratowych, mieści się w wyjątkowej okolicy. Dookoła rośnie mnóstwo drzew, co sprawia wrażenie, jakby dom był nieodłączną częścią malowniczego sadu. W środku wszystko pokryte jest drewnem. Niedawno Kasia pochwaliła się ogromną, czerwoną sofą. Na niej umieściła poduszki z charakterystycznymi wzorami. Obok postawiła stolik stworzony z pnia drzewa. Pod postem szybko pojawiły się zapytania o możliwość wynajmu. Domek na razie wydaje się być zarezerwowany tylko dla Kasi  i Andrzeja. Małżeństwo chętnie spędza w nim czas, o czym informuje na specjalnie stworzonym profilu "Gąsienicówka". Co o takim pomyśle sądzą obserwatorzy pary?

GąsienicówkaGąsienicówka 'Gogglebox'. Gąsienicowie wybudowali dom, a raczej... domek. Telewizor się zmieści, a co z resztą? Fot. @kasia.gasienicowa/ Instagram

Fani Gąsieniców zachwyceni ich nowych domkiem. "Szkoda, że tylko jeden" 

Kasia już od dłuższego czasu chwaliła się pracami nad nowym projektem. O każdym etapie budowy i wykończeń informowała na bieżąco swoich fanów. Kiedy pokazała finalny efekt, wszyscy zaniemówili. "Zazdrość mi poszła uszami", "Cudny domek w lesie. Niech się dobrze mieszka" , "Jedyny cudny domek w tych okolicach. Szkoda, że tylko jeden" - pisali. Wygląda na to, że "Gąsienicówka" generuje bardzo duże zainteresowanie. Oprócz odpoczynku, para wykorzystuje nowe miejsce również do pracy. "Home office, luty 2024" - napisała niedawno Kasia pod zdjęciem z wnętrza domku. ZOBACZ TEŻ: "Back to school". Agnieszka Kotońska wróciła do szkoły. "Jestem wrakiem"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.