"Rolnik szuka żony". Ania zdradziła płeć dziecka. Wyjątkowe walentynki pary

Wygląda na to, że w życiu Ani i Jakuba z "Rolnik szuka żony" wszystko układa się jak najlepiej. Para właśnie podzieliła się wyjątkowymi kadrami z okazji walentynek i zdradziła płeć dziecka.

Od finału najnowszej edycji "Rolnik szuka żony" minęło już trochę czasu. Fani jednak z wypiekami na twarzy wciąż śledzą losy uczestników. Najwięcej uwagi skupia na sobie obecnie Ania, która jest w ciąży z Jakubem. Para wygląda na naprawdę szczęśliwą, czego dowodem może być wyjątkowy post upamiętniający najważniejsze chwile z ich życia. Rolniczka sprawiła wyjątkowy prezent również swoim fanom i ogłosiła płeć dziecka. Więcej zdjęć Ani i Jakuba znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Anna znała Kubę przed programem? Wyjawiła prawdę

Ania z "Rolnik szuka żony" niedługo urodzi. Chłopiec czy dziewczynka?

Z okazji walentynek Ania wrzuciła kilka uroczych zdjęć z Jakubem. Na pierwszym z nich para piecze ciastka. Później widzimy zakochanych na kręgielni, na łódce i na plaży. "W tym roku mam dwóch 'walentynków'. Jednego pod sercem, a drugiego przy sercu" - napisała rolniczka pod postem i dodała hasztag "son", czyli "syn". Pod zdjęciami zaroiło się od komentarzy z gratulacjami. "Bardzo widoczne szczęście. Życzę takiej wzajemnej miłości i ciepła rodzinnego aż do końca życia. Super dobrana para, ta radość mówi za siebie", "Super! Wszystkiego dobrego dla was. Obyście nigdy się nie poddawali i szli w tym samym kierunku". "Gratulacje. Dużo zdrowia, spokoju i miłości" - pisali fani. 

 

"Rolnik szuka żony". Na kiedy Anna ma ustanowiony termin porodu? 

Rolniczka ceni swoją prywatność. W ostatniej sesji Q&A, którą zorganizowała na swoim profilu na Instagramie, przyznała, że nie chce, by moment narodzin dziecka był medialny. "Nie wiem, kiedy i czy w ogóle będę pokazywać. Uważam, że jest to nasza prywatna strefa, pomimo tego że staliśmy się osobami publicznymi, to jednak mamy prawo decydować o tym, co chcemy, a czego nie chcemy pokazywać ludziom" - pisała. Później Ania uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła fanom, że informacji o narodzinach mogą spodziewać się "na wiosnę". Kibicowaliście Ani i Kubie podczas ostatniej edycji "Rolnik szuka żony"? ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Sara wybiera się na walentynkową randkę. Nie uwierzycie, z kim!

Anna i Jakub w programie 'Rolnik szuka żony'Anna i Jakub w programie 'Rolnik szuka żony' Fot. @Rolnik szuka żony TVP / Facebook

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.