"Rolnik szuka żony". Kandydatka Stanisława mocno się zmieniła. Wskoczyła w mini i cekinowy top

W ósmej edycji show "Rolnik szuka żony" kandydatkami Stanisława były Aleksandra, Roksana i Teresa. Bohater programu nie wybrał żadnej z pań. Po czasie pierwsza z nich przeszła ogromną metamorfozę.

W ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" widzowie mogli poznać Stanisława. Uczestnik otrzymał od fanów miano jednego z najbardziej niezdecydowanych rolników. Przez bardzo długi czas zastanawiał się, czy wśród kandydatek znajduje się jego druga połówka. Po czasie zaproponował trzem paniom przyjaźń i odesłał je do domu. Miłość znalazł dopiero po zakończeniu randkowego show. "Pewnego dnia spotyka się osobę, dzięki której rozumiemy, dlaczego nie wychodziło nam wcześniej" - pisał w mediach społecznościowych. Nie da się ukryć, że w życiu poszczęściło się również jego kandydatkom, Aleksandrze, Teresie i Roksanie. Ola niedawno pokazała się w nowej odsłonie. Poznajecie?

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Kamila ma stalkera? Podzieliła się przerażającą sytuacją

"Rolnik szuka żony". Pamiętacie Aleksandrę z ósmego sezonu programu? Tak dziś wygląda kandydatka Stanisława

Choć kandydatka Stanisława mieszka w Warszawie, wyjazd na wieś nie był dla niej wyzwaniem. Aleksandra już na początku programu wyznała, że uwielbia naturę i aktywności na świeżym powietrzu. W przypadku partnera liczyła na otwarte rozmowy, czułość i poczucie bezpieczeństwa. Jak się okazało, jej wymarzoną drugą połówką nie był Stanisław. Ola znalazła szczęście u boku innego partnera. Nie da się ukryć, że jej życie znacznie się zmieniło. W 2022 roku została mamą. Swoją codzienność relacjonuje w mediach społecznościowych. Kobieta wygląda teraz zupełnie inaczej. Jakiś czas temu postawiła na grzywkę, która kompletnie odmieniła jej twarz. Mało kto wie, że trzy kandydatki rolnika nadal mają ze sobą kontakt. Niedawno w sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie. "Wczoraj po dwóch latach od emisji programu była okazja do ponownego spotkania. Znajomości trzeba pielęgnować" - czytamy pod postem. Nie da się ukryć, że panie zachwyciły urodą. Ola nie przypomina już dawnej siebie. Tylko spójrzcie. Więcej zdjęć Aleksandry z dawniej i dziś znajdziecie w galerii na górze strony.

 

"Rolnik szuka żony". Roksana też została odrzucona przez Stanisława. Teraz zdobywa popularność w sieci

Kandydatki Stanisława zdobyły duży rozgłos po udziale w randkowym show. O względy rolnik walczyła również Roksana. Obecnie na instagramowym profilu obserwuje ją niecałe 30 tysięcy osób. Fani regularnie śledzą jej życie prywatne. Pomimo odrzucenia, w końcu znalazła swojego wymarzonego partnera. W 2022 roku para się zaręczyła. Kilka miesięcy temu na świat przyszło jej pierwsze dziecko. Roksana wielokrotnie podkreślała w mediach społecznościowych, że jest wdzięczna za wszystko. "Jeden rok, tyle pięknych zmian" - pisała pod ujęciem z rocznicy zaręczyn. ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Stanisław kategorycznie o relacji z Kamilą. Po tych słowach na pewno nic z tego nie będzie

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA