"Rolnik szuka żony". Stanisław kategorycznie o relacji z Kamilą. Po tych słowach na pewno nic z tego nie będzie

O rzekomym związku Stanisława Pytlarza i Kamili Boś od dłuższego czasu dyskutuje się w mediach. Ostatnio uczestnik "Rolnik szuka żony" został zapytany wprost, jakie relacje łączą go z byłą uczestniczką tej samej edycji.

Stanisław i Kamila z "Rolnik szuka żony" byli uczestnikami ósmego sezonu show TVP. Obydwoje cieszyli się sympatią telewidzów. Stanisław odesłał wszystkie kandydatki do domu i nie odnalazł miłości. Z kolei Kamila wybrała Adama, ale relacja szybciej się skończyła, niż rozkręciła na dobre. W ostatnim czasie coraz więcej mówi się, że rolnik i rolniczka mają się ku sobie. Na zlocie uczestników w grudniu obydwoje mieli być nierozłączni, co podsyciło plotki o ich romansie.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki

"Rolnik szuka żony". Stanisław jest w związku z Kamilą? Mamy odpowiedź rolnika

Stanisław zorganizował krótką sesję Q&A na Instagramie, w której odpowiedział na pytania obserwatorów. Niektóre z nich dotyczyły jego stanu matrymonialnego. Uczestnik wpierw zdradził, że nie jest singlem, a następnie został wprost zapytany, czy jest w związku z Kamilą Boś. Odpowiedział stanowczo:

Zakończmy to raz na zawsze. Nie byłem, nie jestem i nie będę - napisał Stanisław.

W kolejnych odpowiedziach krótko opisał, czym aktualnie zajmuje się na gospodarstwie. Stwierdził również, że nie żałuje udziału w "Rolnik szuka żony". Nie zdradził jednak więcej informacji o swojej nowej wybrance. 

Kamila Boś zorganizowała przyjęcie z okazji 30. urodzin. Na bogato!

Kamila Boś w ostatnim czasie świętowała swoje 30. urodziny. Rolniczka rozpoczęła przyjęcie z ogromnym bukietem czerwonych róż, a następnie cała w czerwieni wiła się przy piętrowym torcie. Jak podkreśliła na Instagramie, nowy etap życia zaczyna spełniona i jest gotowa na więcej. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło również Pytlarza.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.