"Rolnik szuka żony". Stanisław budził kontrowersje, a teraz tłumaczy się z udziału w show. "Dziwnie to zabrzmi"

Stanisław Pytlarz, uczestnik ósmej edycji "Rolnik szuka żony" udzielił obszernego wywiadu. Opowiedział w nim o swoich refleksjach na temat udziału w show.

Więcej o programie "Rolnik szuka żony" przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Stanisław Pytlarz jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników ósmej edycji "Rolnik szuka żony".Mężczyzna zasłynął tym, że jako jedyny nie wybrał żadnej kandydatki, z którą chciałby rozwijać znajomość. W wywiadzie dla portalu telemagazyn.pl tłumaczy, dlaczego podjął taką decyzję.

Zobacz wideo Marta Paszkin pakuje się do przeprowadzki. "Jestem trochę umęczona"

"Rolnik szuka żony 8". Stanisław zapytany o to, dlaczego zgłosił się do programu. Odpowiedział

Stanisław Pytlarz w rozmowie z portalem zapewnił, że miał czyste intencje, kiedy decydował się na udział w programie. Zdaniem rolnika wystąpienie w randkowym show miało być sposobem na znalezienie wymarzonej kobiety lub opcją na przeżycie świetnej przygody.

Wiele osób mnie o to pyta, dlaczego zgłosiłem się do "Rolnik szuka żony" i w ten sposób staram się znaleźć partnerkę, ale zawsze odpowiadam: A dlaczego nie? Dlaczego właśnie nie spróbować w ten sposób? Jeśli finalnie nie znajdę dziewczyny, to przynajmniej przeżyję bardzo fajną przygodę. Stąd taka decyzja.

"Rolnik szuka żony". Stanisław o wymarzonej wybrance. "Oczekuję tego samego od drugiej osoby"

Stanisław z "Rolnik szuka żony" opowiedział również o cechach, które powinna posiadać jego idealna partnerka. Mężczyzna wyjawił, że jest gotowy na poważny, dojrzały związek. Takie same oczekiwania ma również w stosunku do przyszłej wybranki.

Powinna być to przede wszystkim osoba, która wie, co chce robić w życiu, mająca plan na swoją przyszłość i ustalone priorytety w życiu. Poniekąd są to cechy, które charakteryzują też i mnie. Jestem na takim etapie w życiu, w którym potrzebuję stabilizacji i też oczekuję tego samego od drugiej osoby. (...) Może dziwnie to zabrzmi, gdy powiem, że już swoje lata mam. Stary jeszcze nie jestem, ale czuję, że jestem gotowy na stworzenie stabilnego związku - tłumaczył.

Myślicie, że Stanisław Pytlarz w końcu znajdzie miłość?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.