"40 kontra 20". Kasia wzięła ślub. Ceremonia odbyła się na plaży. "Pora na dzidziusia". Odpowiedziała

"40 kontra 20". Kasia jest już po ślubie ze swoim partnerem. Wyjątkowa uroczystość odbyła się na plaży.

Kasia to jedna z uczestniczek programu "40 kontra 20". Od czasu wejścia do show rywalizowała o serce młodszego Tomka. Mimo że złapała świetny kontakt z 28-latkiem, szybko okazało się, że ma twardą rywalkę w postaci 40-letniej Magdy. Panie weszły w coraz bardziej zaogniający się konflikt i obie dotrwały przy Tomku do finałowego odcinka. Choć Kasia opuściła show u boku mężczyzny, szybko okazało się, że ich relacja nie przetrwała próby czasu. Uczestniczka odnalazła szczęście u boku innego mężczyzny, z którym niedawno wzięła bajeczny ślub.

Zobacz wideo Karolina Gilon jest zakochana

"40 kontra 20". Kasia już po ślubie. Rajskie klimaty

Kasia z "40 kontra 20"  zdecydowała się na rajski ślub na Malediwach. Uczestniczka pochwaliła się zdjęciami z bajecznej uroczystości na Instagramie. Bohaterka matrymonialnego show zdecydowała się na piękną, dopasowaną suknię, z długim trenem. "Od dziś... Pan i pani Ozel. Poślubiłam najlepszego męża na świecie. Mój przyjaciel, pokrewna dusza, kochanek. Pytania?" - napisała zakochana uczestniczka. Pod postem Kasi posypały się liczne komplementy. "Gratulacje i szczęścia na nowej drodze życia. Ślub marzeń", "Przepięknie wyglądałaś, mąż też. Dużo miłości na nowej drodze życia", "Żyjcie w miłości i szczęściu. Piękna para. Teraz pora na dzidziusia" - czytamy. Na ostatni komentarz uczestniczka odpisała wymownie. "Dokładnie" - przyznała. Już wcześniej podkreślała, że rodzina jest dla niej bardzo ważna.

'40 kontra 20'. Kasia'40 kontra 20'. Kasia fot. instagram.com/katarzyna_kilanowska

"40 kontra 20". Kasia w trakcie emisji show była już w relacji z obecnym mężem

Druga edycja "40 kontra 20" kręcona była w 2021 roku, tuż po pierwszym sezonie. Widzowie śledzili rozterki uczestników na ekranie dopiero na przełomie 2022 i 2023 roku i od tamtej pory wielu z nich zdążyło ułożyć sobie życie. Do tych osób należy właśnie Kasia. 29-latka nie czekała, aż program się skończy i jeszcze przed finałem przestała ukrywać się ze swoim obecnym partnerem. Widzowie odetchnęli wówczas z ulgą, że nie związała się z Tomkiem, który nie zdobył ich sympatii. "Aż mi ulżyło, że nie wyszłaś z tym Tomkiem, bo z każdym kolejnym odcinkiem on traci, a ty od samego początku zyskujesz. Szczęścia!" - czytaliśmy na jej Instagramie.

'40 kontra 20'. Kasia'40 kontra 20'. Kasia fot. screen player.pl / '40 kontra 20'

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.