"Pytanie na śniadanie". Wpadka Idy Nowakowskiej na wizji zaniepokoiła Tomasza Wolnego. "Żyjesz?"

Ida Nowakowska uniknęła dość niebezpiecznej sytuacji podczas niedzielnego wydania "Pytania na śniadanie". Przez pośpiech mogło być groźnie.

Telewizja na żywo rządzi się swoimi prawami, a o wpadkę na wizji naprawdę nietrudno. Prowadzący "Pytania na śniadanie" czy innych programów śniadaniowych wiedzą o tym doskonale. Przejęzyczenia, pomyłki i inne podobne sytuacje zdarzają się w śniadaniówkach dość często. Czasem wpadka, choć ostatecznie wychodzi zabawnie, początkowo wygląda dość groźnie. Podczas wydania odcinka z 22 października przekonała się o tym Ida Nowakowska.

Zobacz wideo Jakie relacje ma Nowakowska z Egurrolą?

"Pytanie na śniadanie". Ida Nowakowska zgubiła but. Tomasz wolny interweniował

Gospodarze programów śniadaniowych muszą być przygotowani na nagłe zmiany i konieczność szybkiego przemieszczania się po studiu, aby ustawić się przed dobrą kamerą. Właśnie w takiej sytuacji Ida Nowakowska miała mały problem. Gospodyni "Pytania na śniadanie" musiała się mocno pospieszyć, przez co zgubiła jeden z butów na wysokim obcasie. Całą sytuację skomentował Tomasz Wolny, przy okazji dopytując, czy z jego koleżanką wszystko w porządku. - Gdyby państwo wiedzieli, co tu się dzieje, żeby zdążyć, żeby się uśmiechnąć na czas... Czy pani żyje? Żyjesz? Wszystko ok? - zapytał. Na szczęście Nowakowskiej nic się nie stało i skwitowała całe zdarzenie śmiechem. - Chciałam przemknąć przed kamerą, a wyszło jak zawsze - odparła rozbawiona.

Maciej Kurzajewski straci posadę prowadzącego w "Pytaniu na śniadanie"?

W związku z wynikami wyborów mówi się potencjalnych zmianach w Telewizji Polskiej. Wiele osób zastanawia się, jakie losy spotkają dotychczasowych pracowników stacji. Według medioznawcy dr. hab. Piotra Drzewieckiego o przyszłość w "Pytaniu na śniadanie" może martwić się Maciej Kurzajewski. Ekspert w rozmowie z Przeglądem Sportowym zarzucił mu hipokryzję, której, jego zdaniem, ludzie nie będą akceptować. "Są postacie, których pozostanie będzie wywoływać kontrowersje. Myślę przykładowo o Macieju Kurzajewskim. Manifestował konserwatywny styl życia, zgodny z polityką partii, ale kłóciło się to z jego prywatnym postępowaniem, romansem i rozpadem małżeństwa, o którym wiemy z portali (...) Na ten dysonans, hipokryzję ludzie będą zwracać uwagę" - mówi ekspert. Więcej na ten temat pisaliśmy w tym artykule.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.