"Gogglebox". Agnieszka Kotońska pochwaliła się płaskim brzuchem. "Nawet leginsy są za duże"

Agnieszka Kotońska wybiera się na działkę, ale ma spory problem z garderobą. Wszystkie ubrania są na nią za duże. Pamiętacie ją z początków "Gogglebox"? Ważyła wtedy ponad sto kilogramów.

Agnieszka Kotońska jest jedną z bohaterek programu stacji TTV "Gogglebox. Przed Telewizorem". Dzięki udziałowi w reality show zyskała ogromną popularność w sieci. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 335 obserwatorów, a celebrytka chętnie dzieli się z fanami relacjami z codziennego życia. Od czasu debiutu w TTV Kotońska przeszła spektakularną metamorfozę i sporo schudła. Właśnie zabrała się za przymierzanie letnich ubrań i okazało się, że w większości są sporo za duże. Jaki jest jej sekret? O wszystkim opowiedziała na InstaStories.

Zobacz wideo Agnieszka Kotońska z Gogglebox pokazała nagranie z zaręczyn. "Artur jak Zenek Martyniuk"

Agnieszka Kotońska przeszła spektakularną metamorfozę. "Trzeba tylko chcieć i wierzyć, że się uda"

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" zrobiła sobie ostatnio nowe usta i odświeżyła fryzurę. Największą metamorfozę przeszła jej sylwetka. Kiedy debiutowała w programie, ważyła 104 kilogramy. W pewnym momencie zdecydowała się porzucić niezdrowe nawyki i zapisała się na siłownię. Trenowała aż pięć razy w tygodniu. "Sama podjęłam walkę, bez żadnego trenera, bez pomocy, zaczęłam metamorfozę! Codziennie odpalałam YouTube i krok po kroku walczyłam! Wierzyłam sama w siebie i udało się! Trzeba tylko chcieć i wierzyć, że się uda! Walcz! Fruń po swoje!" - podkreśliła na InstaStories. Ostatecznie celebrytka schudła aż 30 kilogramów. Na nowym zdjęciu zaprezentowała się w różowym komplecie i pokazała płaski brzuch.

Tymczasem ja szykuję się na działkę i ten moment, gdy leginsy nawet są za duże na ciebie - napisała na Instagramie.

Agnieszka Kotońska przymierza letnie ubraniaAgnieszka Kotońska przymierza letnie ubrania fot. instagram.com/agnieszkakotonska

Agnieszka Kotońska pokazała stare zdjęcie. "Kolorowy ptak z "Gogglebox"

Agnieszka Kotońska w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" pojawiła się już w pierwszym odcinku, który wyemitowano w 2014 roku. W reality show występuje razem z mężem i synem. Przez lata całkowicie się zmieniła i trudno w niej poznać kobietę z pierwszych odcinków programu. Miała zupełnie inny styl i fryzurę. Dziś chętnie pokazuje stare zdjęcia i opowiada o ogromnej metamorfozie, jaką przeszła przez lata. "Od razu wstawiam fotkę dla przypomnienia. Po lewej stronie Aga, która pięć lat temu miała swój styl - kolorowy ptak z "Gogglebox", kobieta, która kocha i będzie kochać falbanki, kolorowe opaski na głowę i mocny makijaż i choć miała 30 kg nadwagi i blond włosy rozjaśnione do granic możliwości, to wy ją taką pokochaliście i kochacie. Nie wspomnę o poczuciu humoru i mega dobrej energii" - napisała na Instagramie. Zdjęcie możecie zobaczyć tutaj.

Więcej o: