"Hotel Paradise". Sara ma chłopaka? Laluna wywołała mężczyznę do odpowiedzi. "Nieładnie z jej strony"

Kontrowersje wokół Sary i jej rzekomego chłopaka nie ustają. Czy Jezuit faktycznie była w związku, kiedy przyszła do "Hotelu Paradise All Stars"?

Sara Jezuit popularność zyskała dzięki udziałowi w czwartej edycji "Hotelu Paradise". Blondynka przez długi czas nawiązywała relację z Przemkiem, ostatecznie jednak do finału doszła u boku Michała. Uczestniczka zasłynęła tym, że na ścieżce lojalności rzuciła kulą, by zgarnąć wygraną tylko dla siebie. Po zakończeniu czwartego sezonu zaczęto plotkować o rzekomym partnerze Sary. Według doniesień osób z otoczenia pary, uczestniczka "Hotelu Paradise" wygraną przeznaczyła na remont wspólnego mieszkania. Teraz Sara powróciła w specjalnej edycji uwielbianego przez widzów show. Nadal jest w związku?

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o "Love Island", "Love never lies" i Mai Bohosiewicz

"Hotel Paradise All Stars". Sara ma chłopaka? Laluna wie swoje

Tak przynajmniej twierdzi Laluna. Gwiazda "Królowych życia" była w niemałym szoku, kiedy zobaczyła swoją znajomą na ekranie. Unique twierdzi, że Sara jest w związku z jej znajomym, którego natychmiast wywołała do tablicy. Pod jednym z postów dotyczących "Hotelu Paradise All Stars" pojawił się komentarz Laluny:  "Erwin Burzyński, jestem w szoku, przecież Sara jest z tobą w związku, o co tu chodzi? Nieładnie z jej strony". Na reakcję rzekomego chłopaka uczestniczki randkowego show nie trzeba było długo czekać. Odpowiedź Erwina jest jednak bardzo pokrętna i trudno z niej wywnioskować, czy faktycznie spotyka się z Sarą.

Głupio wam, że osoby w związkach, albo świeżo po rozstaniu bierzecie do programu? - zwrócił się do produkcji "Hotelu Paradise". Następnie kontynuował - I jeszcze sezon się nie zaczął, a chodzą gwiazdy wam się chwalą. Jak widać każdy, ma inne priorytety, a niektórzy to już by ku**a zjedli za like, ale będę trzymał kciuki".

"Hotel Paradise All Star". Sara zabrała głos

Widzowie "Hotelu Paradise" zapytali o zdanie także samą Sarę. Fani formatu chcieli wiedzieć, czy do specjalnej edycji programu zaproszone zostały również osoby, które są w związkach. Jezuit rozwiała te wątpliwości. Zdaniem uczestniczki, rezydenci rajskiego hotelu są stanu wolnego: "Wszyscy są singlami". Jaka jest zatem prawda? Dotąd produkcja nie zabrała głosu w tej sprawie. Bardzo możliwe jest też, że Sara rozstała się z Erwinem tuż przed wylotem z Polski.

Więcej o: