• Link został skopiowany

"Nasz nowy dom". Nieudany remont? Fani programu pomstują na architektkę. "Nie popisała się"

Efekty metamorfozy w programie "Nasz nowy dom" zazwyczaj przerastają oczekiwania uczestników. Znacznie bardziej wymagający są jednak fani. Po remoncie domu pani Zofii nie zostawili na ekipie Katarzyny Dowbor suchej nitki.
Katarzyna Dowbor; screen z programu 'Nasz nowy dom'
KAPiF; Instagram/ nasznowydom

Wiadomość o zwolnieniu Katarzyny Dowbor ze stanowiska gospodyni programu "Nasz nowy dom" zszokowała fanów. Prezenterka była związana z telewizją Polsat od niemal dekady. W ciągu dziesięciu lat remontowe show doczekało się 20 sezonów, a prezenterka wraz ze swoją ekipą pomogła ponad dwustu potrzebującym rodzinom. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się, żeby uczestnicy nie byli zadowoleni z metamorfozy domu. Fani formatu są jednak znacznie bardziej wybredni.

Zobacz wideo Czy Katarzyna Dowbor utrzymałaby się z emerytury? "30 lat pracowałam w spółce państwowej"

"Nasz nowy dom". Nieudany remont. Fani programu pomstują na architektkę. "Nie popisała się"

Bohaterką jednego z odcinków programu "Nasz nowy dom" była pani Zofia. Kobieta mieszka z dwójką dzieci. Jej 11-letni syn jest niepełnosprawny i wymaga stałej opieki. Choć rodzina była zachwycona efektami remontu, fani mieli nieco inne zdanie. Zarzucili architektce Marcie Kołdej, że nie uwzględniła potrzeb uczestników.

Rodzina mówiła, że mama musi spać z synem. A są osobno i u dziecka nawet nie ma dodatkowego spania. Poza tym, jeśli już tak, to uważam, że mama także powinna mieć swój kąt.
Pani architekt tym razem nie popisała się.
Zdarza się, że projektant szuka dodatkowej powierzchni, a tu nie wykorzystano całości, szkoda - grzmieli internauci.
 

Najważniejsze jednak, że pani Zofii i jej dzieciom podobał się nowy dom. Część komentujących także doceniła wysiłki ekipy. "Jest po prostu piękne, to, co robicie", "Niesamowite, jak można uszczęśliwić ludzi w potrzebie"- czytamy w komentarzach.

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor zwolniona. Opublikowała obszerny wpis

Katarzyna Dowbor nie ukrywała rozgoryczenia decyzją nowego dyrektora Polsatu. Dziennikarka opublikowała na Instagramie obszerny wpis, w którym pożegnała się z fanami programu. Nie zabrakło też przytyku w stronę Edward Miszczaka. Prezenterka stwierdziła, że została zwolniona z powodu wieku. "Nowe szefostwo, nowe porządki i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich" - podsumowała rozgoryczona gwiazda. Pod postem pojawił się ogrom komentarzy, w którym fani wyrażali swoje wsparcie dla Dowbor. "Jeden wielki skandal, szok. Nikt inny pani nie dorówna i sobie nie poradzi", "To przecież jakieś nieporozumienie ta decyzja. Już nie będę oglądać tego programu" - ubolewali internauci.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu!

  • Link został skopiowany
Więcej o: