"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler przerażona poznańską knajpą. "W tym baraku popełnia się przestępstwa"

Program "Kuchenne rewolucje" zdołał już pomóc niejednej restauracji. Czasem jednak nie jest łatwo, aby przeprowadzić zmiany. Magda Gessler była przerażona jedzeniem, jakie zaserwowano jej w poznańskiej knajpie "Dobre miejsce".

"Kuchenne rewolucje" tym razem wybrały się do Poznania. Wśród licznych restauracji w mieście, które starających się przyciągnąć klientów, znalazło się "Dobre miejsce". Mimo nazwy lokal nie ma zbyt wiele wspólnego z dobrym jedzeniem. Magda Gessler była przerażona potrawami, które jej zaserwowano. Jak udała się kuchenna rewolucja?

Zobacz wideo Sylwia Peretti chciała wyjaśnić z Magdą Gessler nieudane "Kuchenne rewolucje": Powiedziała, że już zakończyliśmy nagrania

"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler odwiedziła "Dobre miejsce" 

Lokal "Dobre miejsce" jest prowadzony przez Joannę i Macieja, których wspiera czasem matka mężczyzny Iwona. Goście niestety nie wracają do restauracji, a właściciele o nowych klientach mogą jedynie pomarzyć. Widmo zamknięcia restauracji, długi i problemy osobiste sprawiły, że Joanna i Maciej poprosili o pomoc Magdę Gessler. Brak celu, wizji oraz umiejętności sprawiły, że "Dobre Miejsce" miało coraz mniej wspólnego z restauracją.

Tokio Polski lekkoatleta niepoczytalny? Prokuratura wezwała biegłego. "Są wątpliwości"

Magda Gessler zdegustowana jedzeniem w poznańskiej knajpie

"Wszystkie błędy, jakie można popełnić w żywieniu zbiorowym, zostały popełnione. Skandaliczne błędy. Przegotowane, nieosolone kluski, mięso nieprzypieczone, sos wybitnie ohydny. Masakra" - powiedziała zdegustowana Magda Gessler, kiedy zaserwowano jej pierwsze dania. Właściciele nie ukrywali rozczarowania sytuacją, choć przyjęli uwagi restauratorki z pokorą. "W tym baraku popełnia się przestępstwa" - rzuciła Gessler, wychodząc z poznańskiej knajpy. 

 

"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler stworzyła restaurację pełną kolorów

Magda Gessler zdecydowała się na zmianę nazwy lokalu na "Bar u Grochowej". Ma nawiązywać do nazwiska właścicielki. Jako danie popisowe wyznaczyła - jak się możecie domyślać - zupę grochową. Restauratorka postawiła też na całkowitą metamorfozę wystroju, który ożywiała kolorami. Czy lokal "Bar u Grochowej" udźwignął zmiany wprowadzone przez Gessler? "Jak na miejsce, które było zerowe, jest smacznie" - przyznała podczas wizyty kontrolnej restauratorka.

Pierwszy trening Fernando Santosa z reprezentacja Polski To koniec. Wieloletni sponsor opuszcza reprezentację Polski. Rozmowy zakończone klapą

Gdzie i kiedy oglądać "Kuchenne rewolucje"? 

"Kuchenne rewolucje" z Magdą Gessler emitowane są w czwartki o 21.35 w TVN. Odcinki trafiają także do serwisu player.pl, gdzie można oglądać je przedpremierowo.

Więcej o: