"Sanatorium miłości". Dariusz o przygotowaniach do ślubu. Na obrączkach pojawi się wyjątkowy grawerunek

Dariusz z piątej edycji "Sanatorium miłości" zakochał się w młodszej o siedem lat Joli. Para stanie na ślubnym kobiercu już w lipcu. Przygotowania trwają w najlepsze. Uczestnik show TVP zdradził, że na obrączkach pojawi się wyjątkowy napis upamiętniający ich miłość.

Dariusz z "Sanatorium miłości" ma za sobą kilka nieudanych związków. Jego pierwsze małżeństwo rozpadło się po 24 latach wspólnego życia. Powodem były problemy z uzależnieniem jego partnerki. Druga żona zostawiła Dariusza, bo pragnęła zostać celebrytką. Więcej o tym przeczytacie TUTAJ. Jak się okazuje, nie wszystko stracone. Po zakończeniu show TVP Dariusz bez pamięci zakochał się w Joli. Okoliczności ich poznania były bardzo osobliwe. Kobietę przedstawiła mu koleżanka byłej żony, która będzie też świadkiem na ich zbliżającym się ślubie. Ceremonia planowana jest na koniec lipca, więc czasu pozostało niewiele. Dariusz i Jola już zamówili u jubilera wyjątkowe obrączki.

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

"Sanatorium miłości". Dariusz i Jola wybrali już obrączki. Będą wyjątkowe

Dariusz oświadczył się Joli po zaledwie dwóch miesiącach znajomości. Jak podkreślił w jednym z wywiadów, jest bardzo szczęśliwy i przekonany, że to właściwa decyzja. Wyznał też, że z natury jest konkretny i odważny i nie zamierza wycofywać się z powziętych deklaracji. Słowo się rzekło, a zakochana para przygotowuje się do ślubu. Ceremonia planowana jest na lipiec, a ślub odbędzie się na łonie natury. W rozmowie z serwisem se.pl Dariusz zdradził, że odwiedził z ukochaną jubilera i para już zamówiła wyjątkowe obrączki. Pojawi się na nich napis upamiętniający ten wyjątkowy dla nich rok.

Odwiedziliśmy najlepszego jubilera w rodzinnym mieście Joli, pana Stefańskiego, i nie zawiedliśmy się. Potraktowano nas wspaniale. Wybraliśmy klasyczny model obrączek z delikatnymi zdobieniami i zamówiliśmy pamiątkowy napis, który zostanie na nich wygrawerowany - powiedział Dariusz i dodał: "Na zawsze razem. Jola i Darek 2023".

'Sanatorium miłości'. Dariusz opowiedział o przygotowaniach do ślubu'Sanatorium miłości'. Dariusz opowiedział o przygotowaniach do ślubu fot. akpa.pl

"Sanatorium miłości". Zakochany Dariusz planuje romantyczny ślub w ogrodzie

W rozmowie z "Super Expressem" Dariusz zdradził, że cywilny ślub odbędzie się w ogrodzie. Po ceremonii para zamierza zorganizować przyjęcie w restauracji. Kto dostanie zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie? Uczestnik "Sanatorium miłości" zdradził, że pojawią się uczestnicy z programu. Jak się jednak okazuje, nie wszyscy dostaną zaproszenie.

Pod koniec lipca bierzemy ślub cywilny w pięknym ogrodzie i urządzamy przyjęcie dla naszych przyjaciół w hotelowej restauracji. Obowiązkowo zaprosimy znajomych z Sanatorium, ale nie wszystkich - zdradził.

Dariusz do tej pory ukrywał ukochaną i chciał ją ochronić przed zainteresowaniem mediów, ale 18 marca para wybrała się na premierę perfum i radośnie pozowała do zdjęć. Nie obyło się bez uścisków i słodkich pocałunków. Nie da się ukryć, że są w sobie do szaleństwa zakochani. Na imprezie pojawili się też inni uczestnicy "Sanatorium miłości". Czy to właśnie oni dostaną zaproszenie na ślub? Wygląda na to, że są w serdecznych relacjach.

Premiera perfum Patrony Zabatani, marzec 2023, Andrzej Sikorski, Wiesława Kwiatek, Dariusz Kosiec, Iwona ŻarnowieckaPremiera perfum Patrony Zabatani, marzec 2023, Andrzej Sikorski, Wiesława Kwiatek, Dariusz Kosiec, Iwona Żarnowiecka fot. akpa.pl

Co słychać u pozostałych uczestników "Sanatorium miłości"? Iwona z piątej edycji niebawem wyprowadzi się z Polski. Zamieszka w słonecznej Hiszpanii i już snuje marzenia o wybranku z ciemną karnacją i temperamentem. W jednym z ostatnich wywiadów dokładnie wyjaśniła, jakie powinien spełniać wymagania. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.