Roksana Węgiel u Wojewódzkiego. "Twój chłopak jest z tobą dla pieniędzy?". Później pytanie o aborcję

Za nami drugi odcinek nowego sezonu kontrowersyjnego show "Kuba Wojewódzki". W programie zagościli Roksana Węgiel i Piotr Gąsowski. Młoda piosenkarka opowiedziała o nowym albumie "13+5". Nie obyło się bez mocnych wyznań.

Na ten odcinek czekało wielu fanów. Roksana Węgiel pojawiła się w talk-show Kuby Wojewódzkiego. 18-latka wróciła do programu po prawie czterech latach. Jej wizyta wiązała się głównie z promocją najnowszej płyty "13+5", której premiera jest zaplanowana na 31 marca tego roku. Młoda piosenkarka zdradziła, dlaczego nowy krążek jest dla niej bardzo osobisty. W przygotowaniach mogła liczyć na swojego chłopaka, Kevina Mgleja. Roxie zaskoczyła pewnością siebie.

Zobacz wideo Roksana Węgiel wystąpiła na ramówce TVP

Roksana Węgiel odważnie o finansach

Spotkanie Roksany Węgiel zaczęło się od tematu...pieniędzy. Gospodarz programu zapytał wokalistkę, czy nie poszła na studniówkę dlatego, że jej rówieśnicy są dla niej "za biedni". Roksana stanowczo zaprzeczyła. Robiąc karierę, przeszła na nauczenie indywidualne i nie miała okazji poznać znajomych w szkole średniej. Dziennikarz pociągnął temat i zaprezentował statystyki z "Forbes Woman". Jak się okazało, Roksana zdobyła 18 miejsce w rankingu 100 najcenniejszych marek osobistych, a jej wartość rynkowa została wyceniona na 94 miliony złotych. Następnie zapytał o jej chłopaka, producenta Kevina Mgleja. Dziennikarz zastanawiał się, jak para dzieli wydatki w związku.

Twój chłopak nie jest z tobą dla pieniędzy? - zapytał.

Roxie podkreśliła, że oboje zarabiają osobno i nie dzielą się finansami. 

Ja mam swoje pieniądze. On ma pieniądze. Jest luz - szybko ucięła.
 

Showman był również ciekawy podejścia Roksany do miłości od pierwszego wejrzenia. Życzył piosenkarce, aby jej związek trwał jak najdłużej. Dziennikarzowi nie umknęła także działalność Roksany w mediach społecznościowych. Zauważył, że zdjęcia wokalistki polubił prezydent Andrzej Duda.

Roksana Węgiel opowiedziała dużo o nowej płycie. Wyznała, że pokaże się fanom od nowej strony. Premiera jest planowana na 31 marca 2023 roku. W studio Roksana wykonała na żywo piosenkę "Miasto", która pojawi się na albumie.

Roksana Węgiel zapytana o aborcję

Nie zabrakło tematów trudnych społeczne. Porozmawiali o aborcji i seksualizacji kobiet. Piosenkarka nie kryła swoich poglądów. 

Może to być kontrowersyjne (...), ale ja zawsze otwarcie mówiłam o swoich wartościach. Dla mnie to jest bardzo ważne, nigdy się z tym nie kryłam. Jestem katoliczką, ale uważam, że Bóg dał nam wolną wolę i jak zadano mi pytanie o aborcję, to uważam, że nie powinno się nikomu niczego zabraniać - powiedziała. 

Na koniec odcinka dziennikarz zapytał o odczucia w stosunku do Blanki i jej piosenki "Solo". Roksana stwierdziła, że utwór jest bardzo chwytliwy. Dodała, że będzie trzymać kciuki za jej występ na Eurowizji.

ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel wspomina zmagania z depresją. "Nie mogłam normalnie funkcjonować". Pomogła jej wtedy jedna osoba

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.