"Gogglebox". Agnieszka Kotońska bez makijażu i filtrów. "Nawet rzęs nie uczesałam"

Agnieszka Kotońska na co dzień gustuje w mocnym makijażu. Celebrytka nie boi się jednak pokazać w wersji naturalnej. Niedawno opublikowała na InstaStories zdjęcie bez makijażu i filtrów upiększających.

Agnieszka Kotońska należy do najbardziej lubianych bohaterek programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Jej bezpośredniość i barwny styl szybko wzbudziły sympatię widzów. Jakiś czas temu celebrytka zmieniła styl życia i schudła kilkadziesiąt kilogramów. Przemianie uległa także jej garderoba. Z czasem gwiazda TTV zaczęła także stawiać na delikatniejszy makijaż. Ostatnio pokazała nawet zdjęcie w wersji sauté.

Zobacz wideo Plotek Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pokazała fragment filmu z wesela

Joanna Liszowska, Maja HyżyMają rozstępy, cellulit i włosy pod pachami. Te gwiazdy nie boją się naturalności

"Gogglebox". Agnieszka Kotońska pokazała twarz bez makijażu i filtrów. "Znam swoją wartość"

Instagramowy profil Agnieszki Kotońskiej obserwowany jest przez ponad 330 tysięcy internautów. Celebrytka doskonale zdaje sobie sprawę, że popularność wiąże się też z hejtem i stara się nie przejmować złośliwymi opiniami. Ostatnio jedna z "fanek" wyprowadziła ją jednak z równowagi. Kobieta zaapelowała do gwiazdy TTV, żeby nie używała filtrów upiększających. Komentarz obserwatorki wyraźnie zdenerwował Kotońską. Bohaterka "Gogglebox" w odpowiedzi opublikowała zdjęcie w naturalnej wersji. Zwróciła się też bezpośrednio do internautki.

Masz, bez filtra, bez makijażu i bez wygładzenia. Nawet rzęs nie uczesałam do fotki. Taka jestem. Jeśli masz jeszcze jakieś życzenia i pytania, to pisz śmiało. Ja, dziewczyno, nagrywam i pokazuję się bez filtra. Rozumiem, że masz w głowie bałagan, ale że aż taki! Jestem piękną i zadbaną kobietą nawet bez makijażu. Znam swoją wartość! - napisała na InstaStories poirytowana gwiazda TTV.

Agnieszka KotońskaAgnieszka Kotońska Instagram/ agnieszkakotonska

'Love Island'"Love Island". Nieoczekiwany zwrot akcji. To tę parę wyrzucili Ola i Kamil

Myślicie, że Agnieszce Kotońskiej udało się w ten sposób zamknąć usta hejterom?

Więcej o: