Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstała się z ukochanym! Pokazała, jak świętuje Dzień Singla

Julia Gołębiowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w nietypowy sposób potwierdziła status relacji z Dominikiem. Smutne wieści przekazała fanom przy okazji Dnia Singla.

Julia Gołębiowska wzięła udział w szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ją z Tomaszem, ale szybko okazało się, że ich małżeństwo nie ma zbyt dużych szans na przetrwanie. Uczestnik zasugerował żonie, że powinna schudnąć, aby być dla niego bardziej atrakcyjną, bo jak sam stwierdził "z jej charakterem jest super, ale lubi zgrabne dziewczyny, które nie mają nadwagi". To szybko spowodowało rozłam w relacji, który ostatecznie doprowadził do nieprzyjemnych spięć i rozwodu. Julia nie zraziła się jednak sercowymi porażkami w programie i po zakończeniu show zdradziła, że jest zakochana. O nowym partnerze mówiła "miłość mojego życia". Dla starszego o 12 lat ukochanego przeprowadziła się nawet do Anglii. Jeszcze w październiku Julia świętowała pierwszy rok związku podczas romantycznego wypadu do Portugalii, ale wygląda na to, że to koniec wielkiej miłości. Julia właśnie ogłosiła na Instagramie, że świętuje Dzień Singla.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia Gołębiowska rozstała się z partnerem

Julia Gołębiowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" 15 lutego poinformowała fanów na Instagramie, że właśnie świętuje Dzień Singla. W ten nietypowy sposób ogłosiła, że to koniec jej związku z Dominikiem. 

W kalendarzu dziś Dzień Singla. W tym roku ja obchodzę właśnie ten dzień... Zatem wszystkim singlom, którzy szukają miłości, życzę, aby ją w końcu znaleźli! Pamiętajcie, w końcu i wam się przytrafi, w odpowiednim dla was momencie - napisała na InstaStories.

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podkreśliła, że najważniejsza jest miłość do samej siebie. Bez tego nie ma szans na szczęśliwą relację z drugą osobą.

Ponownie wszystkim bez wyjątku życzę najwięcej miłości do siebie. Nikt was nie pokocha i nie zadba o was tak jak wy sami. Pamiętajcie o tym - dodała.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Julia znów jest singielką!'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Julia znów jest singielką! fot. screen instagram.com/golebiowska.julka

Więcej zdjęć Julii Gołębiowskiej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z byłym już partnerem znajdziesz w galerii na górze strony.

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z okazji Dnia Singla postanowiła wybrać się na piwo. 

Tak się świętuje, a nie tam jakieś winka srinka - podsumowała.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Julia świętuje dzień singla'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Julia świętuje dzień singla fot. screen instagram.com/golebiowska.julka

A wy, który dzień świętowaliście: walentynki czy Dzień Singla?

Zobacz też: "Chłopaki do wzięcia". Bodyguard kusi kobiety ekstrawaganckim stylem. "Buty z anakondy, marynarka i pasek też"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.