"40 kontra 20". Tom spotykał się z Mają Sablewską

Tom Grabowski z "40 kontra 20" już od jakiegoś czasu próbuje ułożyć sobie życie uczuciowe. Przed przystąpieniem do programu miał kilka nieudanych związków. O jednym z nich opowiedział w ostatnim wywiadzie. Kto by pomyślał, że 44-latek jeszcze niedawno spotykał się z Mają Sablewską.

Wielki finał programu "40 kontra 20" za nami. 44-letni Tom Grabowski ostatecznie wybrał 27-letnią Amirę Ellili, Tunezyjkę, z którą od samego początku programu ukradkiem romansował w zakątkach luksusowej greckiej willi. Jak się okazało, ich relacja nie przetrwała po programie i postanowili kontynuować znajomość jako przyjaciele. Tom dzięki programowi zyskał sporą popularność i zainteresowanie mediów. W jednym z ostatnich wywiadów wyjawił, że niedawno spotykał się z Mają Sablewską, ale ponieważ obydwoje mieli niedomknięte sprawy w byłych związkach, ostatecznie postanowili się rozstać. Jak 44-latek wspomina ten czas? O Mai wypowiada się w samych superlatywach.

Zobacz wideo Chciał zostać inżynierem, ale został jednym z najpopularniejszych polskich tiktokerów. "Rodzice nie byli zadowoleni, że rzuciłem studia"

Tom Grabowski spotykał się z Mają Sablewską. Szybko się rozstali

Tom Grabowski w rozmowie z Party.pl wyjawił, że w 2019 roku spotykał się z Mają Sablewską. Jak sam podkreślił, spędzili razem świetny czas, ale oboje nadal czuli coś do poprzednich partnerów i zdecydowali, że w takiej sytuacji najlepiej nie budować kolejnej relacji. Tom wspomina Maję z wielkim szacunkiem i bardzo serdecznie się o niej wypowiada.

Wspaniała kobieta. To był świetny okres, dużo spędziliśmy też czasu razem i dużo się działo. Dużo rozmawialiśmy o Wojtku, super facet, ja też miałem swoją byłą dziewczynę, dużo tam analizowaliśmy, no i byliśmy razem, było fajnie. Postanowiliśmy, że tego nie będziemy kontynuować jako para - powiedział w rozmowie z Party.pl.

Maja Sablewska miała za sobą burzliwy związek z Wojciechem Mazolewskim, przez lata rozstawali się i wracali do siebie. Ich związek oficjalnie zakończył się w 2016 roku - podobno z powodu zdrady muzyka jazzowego. Mazolewski zaczął wtedy spotykać się z aktorką Katarzyną Zawadzką, a Maja Sablewska podkreślała w wywiadach, że rozstanie było najlepszą decyzją, jaką mogła podjąć. Jak się później okazało, w 2020 roku ponownie do siebie wrócili, także krótka relacja z Tomem była wtedy jedynie odskocznią dla obojga.

Jak przyznał uczestnik programu "40 kontra 20" spotkali się w dziwnym momencie życia i byli dla siebie przede wszystkim wsparciem po trudnych przejściach z ekspartnerami.

Powodem było to, że każdy z nas było na takim etapie w swoim życiu, że niby się rozstaliśmy z tymi partnerami byłymi, ale nie do końca i tak pocieszaliśmy się, no ale było super. Maja, duża klasa - dodał.

Maja SablewskaMaja Sablewska fot. kapif.pl

Więcej zdjęć z programu "40 kontra 20" znajdziesz w galerii na górze strony.

 
 
 

Zobacz też: "Królowe życia". Dagmara Kaźmierska szaleje na parkiecie. "Stara, ale dwóch małolatów obtańcowała"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.