"Rolnik szuka żony". Klaudia szczerze o nowym związku Konrada. "Nie wiem, czy byłam zaskoczona"

Klaudia w programie "Rolnik szuka żony" odesłała Konrada z kwitkiem do domu. Ten zaś chwilę później związał się z Zuzanną, która była kandydatką Mateusza. Co na to rolniczka? Chyba nie ma nic przeciwko.

Z pewnością jednym z największych objawień dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" jest związek Konrada z Zuzą. Konrad próbował zdobyć serce rolniczki Klaudii. Niestety, nie udało się. Klaudia niemal od samego początku w głowie miała tylko Valentyna. Natomiast Zuza rywalizowała o rolnika Mateusza. Jednak oboje zostali odrzuceni jeszcze w czasie pobytu na gospodarstwach. Później mieli okazję spotkać się na planie "Rolnik szuka żony" w trakcie finałowego odcinka. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie wtedy między nimi pojawiło się płomienne uczucie. W najnowszej rozmowie z portalem Party.pl Klaudia została zapytana o to, co sądzi o ich związku. Okazuje się, że rolniczka jest zadowolona z obrotu spraw. 

Zobacz wideo O co kłócą się Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"?

'Rolnik szuka żony'. Klaudia zabrała Valentyna do świątyni"Rolnik szuka żony". Klaudia zamieszkała z Valentynem. To ją zaskoczyło

"Rolnik szuka żony". Klaudia zdradza, co sądzi o związku Konrada i Zuzy

Niedawno odbywały się próby nagrań do specjalnego odcinka programu "Jaka to melodia?", w którym pojawią się uczestnicy dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony". W trakcie trwania nagrań Klaudia odbyła krótką rozmowę z portalem Party.pl. Okazuje się, że rolniczka jest zadowolona, że Konrad układa sobie życie. Wyznała, że to dobry człowiek, który zasługuje na szczęście.

Nie wiem, czy byłam zaskoczona. Na pewno jestem zadowolona, że Konrad kogoś poznał, bo uważam, że to jest bardzo dobry chłopak i życzę mu jak najlepiej - powiedziała.

Ania i Grzegorz Bardowscy"Rolnik szuka żony". Grzegorz na zdjęciu z młodości. "Zmężniałeś"

W dalszej części rozmowy z portalem Party.pl wyszło na jaw, że Klaudia cały czas utrzymuje kontakt z Konradem. Otwarcie powiedziała, że bardzo się cieszy, że uczestnikowi udało mu się odnaleźć miłość po programie. 

Mam z nim kontakt, widzę, że to obopólne zrozumienie, nie mamy urazy do siebie! Mam nadzieję, że wyjdzie im z Zuzią i wszystko się potoczy, jak najlepiej dla nich - wyznała.

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw? 

Więcej o: