"M jak miłość". Serialowy Wojtuś zniknął z produkcji razem z Barbarą Kurdej-Szatan. Teraz trudno go rozpoznać

Feliks Matecki przez wiele lat grał w "M jak miłość" Wojtka, syna Małgosi i Tomka. Chłopiec dorastał na oczach widzów serialu. Jednak od jakiegoś czasu nie pojawia się już na ekranie. Sprawdzamy, co dziś u niego słychać. Bardzo się zmienił.

Feliks Matecki był obecny na planie "M jak miłość" już od najmłodszych lat. Chłopiec niemalże od razu skradł serca widzów serialu. Dziś mógłby być jednym z głównych bohaterów. Jednak wraz z odejściem Barbary Kurdej-Szatan, która wcielała się w rolę Joasi, opiekunki Wojtka, Feliks Matecki, chcąc nie chcąc, musiał zniknąć razem z nią. Opuszczenie "M jak miłość" przez znaną aktorkę, spowodowało odejście kilku innych bohaterów związanych z jej wątkiem. Dziś Feliks Matecki to już młody mężczyzna. Nastolatek ma swoje pasje i wszystko wskazuje na to, że nie zamierza żegnać się z aktorstwem.

Zobacz wideo "M jak miłość". Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu. Zobacz zwiastun na jesień 2022

'M jak miłość'"M jak miłość". Franka zginie po strzelaninie w bistro? Wstrząsające sceny

"M jak miłość". Serialowy Wojtuś zniknął z serialu. Teraz trudno go rozpoznać 

"M jak miłość" znaliśmy Wojtka od małego. Chłopiec dorastał i zmieniał się na oczach widzów. W serialu przeżywał różnorodne rozterki. Mimo zakończenia współpracy z kultową produkcją TVP, wszystko wskazuje na to, że Feliks Matecki nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i nie planuje rezygnować z kariery aktorskiej. Nastolatek niedawno skończył 14 lat. Aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się tym, co u niego słychać. Ostatnio pokazał świąteczne zdjęcie z choinką. Zapuścił włosy i nieźle wyrósł.

 

Feliks Matecki niedawno pojawił się w Telewizji Polskiej, z okazji 70. urodzin TVP. Na Instagramie podzielił się zdjęciem w towarzystwie serialowych kolegów z planu "M jak miłość".

 

Nastolatek uwielbia sport. Przede wszystkim grę w piłkę nożną i jazdę na rowerze. Kadr z wycieczki wprost zachwycił internautów, którzy zasypali go komplementami w komentarzach.

 
Gdzie jest ten mały słodki chłopczyk?
Super piękne.
Ale urosłeś! - piszą fani.

Adrianna Kalska, Mikołaj Roznerski"M jak miłość". Widzowie nie chcą Kalskiej po rozstaniu z Roznerskim

Feliks Matecki kontynuuje aktorską przygodę. Wystąpił w wielu filmach, m.in.: "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Orlęta. Grodno ‘39" i "Adwokat". Zagrał również w serialu "Dziewczyny ze Lwowa". Wszystko wskazuje na to, że nastolatek dalej planuje podążać tą ścieżką. Zajrzyjcie do naszej galerii w górnej części artykułu i zobaczcie, jak bardzo zmienił się Feliks Matecki.

Więcej o: