"M jak miłość". Franka zginie po strzelaninie w bistro? Wstrząsające sceny

W najnowszych odcinkach serialu "M jak miłość" widzowie staną się świadkami scen, których nie powstydziłby się niejeden film sensacyjny. W bistro dojdzie do strzelaniny, a żona Pawła Zduńskiego zostanie postrzelona. Franka zniknie z obsady?

Serial "M jak miłość" gości na antenie TVP od ponad 20 lat. Trudno się dziwić, że niektórzy widzowie bardzo przywiązali się do ulubionych postaci. Paweł Zduński (Rafał Mroczek) bywał żartobliwie nazywany serialowym Casanovą, ale tak naprawdę mężczyzna po prostu nie miał szczęścia w miłości. Widzowie mieli nadzieję, że ich ulubieniec wreszcie znajdzie spokój u boku Franki (Dominika Kachlik), ale przekorny los kolejny raz namiesza w życiu bliźniaka i jego żony. Okazuje się, że Zduńska zostanie ciężko ranna. Czy uda się ją uratować?

Zobacz wideo "M jak miłość". Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu?

"M jak miłość". Strzelanina w bistro rozdzieli Frankę i Pawła? 

W 1697. odcinku "M jak miłość" do bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), przybiegnie wystraszona Lilka (Monika Mielnicka), która zorientuje się, że jest śledzona. Do restauracji wtargnie także jej były chłopak Ethan (Paweł Roman). W trakcie kłótni byłych kochanków mężczyzna wyciągnie broń. Franka widząc, że jej mąż znajduje się na celowniku bandyty, postanowi własnym ciałem osłonić ukochanego i sama zostanie postrzelona. Zrozpaczony Paweł złapie w ramiona zakrwawioną żonę i będzie ją błagał, by go nie zostawiała. Zduńska straci przytomność i nie usłyszy słów męża. Rozpocznie się walka o jej życie.

'M jak Miłość'. Paweł i Franka'M jak Miłość'. Paweł i Franka Fot. MTL Maxfilm

W 1698. odcinku "M jak miłość" Franka trafi do szpitala z poważnymi obrażeniami ramienia. Lekarze będą robili wszystko, by uratować kobietę. Cud sprawi, że Franka przeżyje, ale dozna poważnego urazu. Czuwający przy ukochanej Zduński usłyszy od medyków niepokojącą wiadomość. Strzał w górną część ciała doprowadzi do uszkodzenia ścięgna, co prawdopodobnie skończy się dla niej całkowitym niedowładem ręki. Wygląda na to, że to nie koniec problemów Pawła i Franki.

1697. odcinek "M jak miłość" wyemitowany zostanie we wtorek 3 stycznia 2023 roku, o godzinie 20:55; natomiast 1698. odsłonę serialu będzie można zobaczyć w poniedziałek 9 stycznia 2023 roku, o tej samej porze.

Więcej o: