Barbara Mularczyk chce wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami". Kusi ją spotkanie z jednym jurorem

Serialowa Mariolka ze "Świata według Kiepskich" pragnie zadebiutować w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Czy faktycznie tak będzie na razie nie wiadomo, ale Barbara Mularczyk wyraża ogromną chęć spróbowania tanecznych sił na parkiecie.

Barbara Mularczyk od pierwszego odcinka wciela się w role Mariolki w lubianym przez widzów serialu "Świat według Kiepskich". Po 20 latach Polsat ogłosił, że nie będzie kontynuował sitcomu. Ta wiadomość z pewnością wstrząsnęła rzeszą fanów. Czyżby Mariolka mogłaby się pojawić w nieco innej produkcji? Barbara Mularczyk nie ukrywa, że marzy o udziale w "Tańcu z Gwiazdami".

Zobacz wideo "Świat według Kiepskich" się skończył, więc wspominamy. Wiecie, że Ferdek wcale nie miał być Ferdkiem?

Barbara Mularczyk ze "Świata według Kiepskich" chciałaby zatańczyć na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"

W niedawnej rozmowie z "Faktem" Barbara Mularczyk odważnie wyznała, że bardzo chętnie spróbowałaby sił w tanecznym show. Aktorka ma doświadczenie sportowe i chciałaby się sprawdzić w tańcu. Niestety nie ma na to wpływu i to nie ona będzie o tym decydować. Ponadto, dodatkowo byłaby narażona na oceny ze strony jurora Andrzeja Grabowskiego, z którym od lat grała w "Świecie według Kiepskich"

Mogłabym wystąpić w nowym "Tańcu z Gwiazdami". Czemu nie? Ale tu nie mnie się obsadzać. Andrzej Grabowski mógłby mnie oceniać. Śmiesznie by na pewno było i ciekawie. Tata serialowy by mi mówił, czy jest dobrze, czy źle i jak tańczę. Lubię wyzwania, bo dużo sportu uprawiałam. Ciekawa by była rywalizacja taneczna. Czy tylko takie skoligacenie rodzinne jest możliwe w "Tańcu z Gwiazdami"? To mogłaby być ciekawa i ubogacająca przygoda - posumowała.

Jednym z jurorów "Tańca z Gwiazdami" jest Andrzej Grabowski, czyli serialowy ojciec Mariolki. Aktor dołączył do grona jury tanecznego show zaraz w pierwszym sezonie, gdy program został przejęty przez Polsat. W najnowszej edycji zasiadł przy  jurorskim stole już po raz 13. W rozmowie z "Faktem" Barbara Mularczyk wyznała, że byłoby to śmieszne i ciekawe wydarzenie, ale z pewnością nie obyło by się bez stresu.  Myślicie, że marzenie Barbary Mularczyk ma szansę się spełnić i aktorka już wkrótce wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Z pewnością dowiemy się niebawem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.