"Przyjaciółki". Będzie kolejny sezon? Dramatyczny zwrot akcji w finale

Finał 20. sezonu "Przyjaciółek" zaskoczy. W 242. odcinku jedna z bohaterek ucierpi najbardziej. Sprawdźcie, co się wydarzy.

Koniec 20. sezonu "Przyjaciółek" dosadnie wstrząśnie widzami. Takich zwrotów akcji chyba nikt się nie spodziewał. Co prawda produkcja przyzwyczaiła nas do tego, że ostatni odcinek sezonu zwykle kończy się w dramatycznym momencie dla jednej z głównych bohaterek. Tym razem w finałowym 242. odcinku serialu nieszczęście spotka każdą z nich. Najgorzej zapowiada się u serialowej Ingi (Małgorzata Socha). Rafał miał być jej wyczekiwaną miłością. Kobieta u jego boku chciała stworzyć stabilny związek, jednak finałowe wydarzenie może zmrozić krew w żyłach.

Zobacz wideo "Przyjaciółki". Anita Sokołowska o burzy wokół zdjęcia na Instagramie

"Przyjaciółki". Już za chwilę koniec sezonu. Szykuje się dramatyczny zwrot akcji

W 242. odcinku "Przyjaciółek" Inga zda sobie sprawę, że Rafał bardzo ją osacza, zachowuje się tak, jakby chciał ją uwięzić i mieć tylko na wyłączność. Wygląda na to, że mężczyzna będzie chciał ją odciąć od całego świata. Nie pozwoli jej na spotkanie z Łukaszem, który będzie chciał się pożegnać z Ingą przed kolejną wyprawą. Partner Ingi będzie ją oszukiwać, sprawdzać wiadomości w telefonie, a nawet zdoła przeciągnąć na swoją stronę Marysię, córkę kobiety. W finale sezonu dopuści się drastycznego czynu i uwięzi Ingę w mieszkaniu. Całkowicie owładnięty obsesją na jej punkcie, nie będzie chciał wypuścić bohaterki, by ta nie spotkała się z rzekomym kochankiem. Czy któraś z przyjaciółek zdoła uratować Ingę przed toksycznym partnerem? Niestety każda będzie pochłonięta własnymi problemami. Patrycja trafi do szpitala z Wiktorem, który z powodu choroby będzie w poważnym stanie, Anka rozstanie się z Pawłem. Zaś Zuza wciąż będzie się borykać z zawirowaniami w banku i sytuacją z wyrodnym ojcem, który w ostatnich chwilach życia pragnie, by ta mu wybaczyła.

 

Swego czasu pojawiły się doniesienia, że 20. sezon "Przyjaciółek" ma być zakończeniem serii. Całe szczęście wiosną 2022 roku Nina Terentiew, dyrektorka programowa telewizji Polsat, postanowiła oficjalnie temu zaprzeczyć. W rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl powiedziała, że produkcja jest zadowolona z wyników oglądalności. W związku z tym fani mogą ze spokojem oczekiwać na kolejny sezon "Przyjaciółek"

Finałowy odcinek serialu "Przyjaciółki" już 17 listopada o godzinie 21:10 na antenie Polsatu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.