Tak wyglądają bohaterki "Przyjaciółek". Pamiętacie jakie były w pierwszym odcinku? Liszowska przeszła największą zmianę

"Przyjaciółki" to jeden z najdłużej emitowanych seriali Polsatu. W tym roku minęło dziesięć lat odkąd Inga, Zuza, Patrycja i Anka podbiły serca widzów. Jak zmieniły się główne bohaterki?

"Przyjaciółki" to serial, który gości na antenie Polsatu już od ponad dziesięciu lat i wciąż cieszy się ogromną popularnością. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magdalena Stużyńska) i Zuzy (Anita Sokołowska). Od antenowego debiutu pierwszego odcinka główne bohaterki nieco się zmieniły. Która z nich przeszła największą metamorfozę?

"Przyjaciółki" goszczą na antenie od ponad dekady. Tak główne bohaterki wyglądały dziesięć lat temu

Obecnie na antenie Polsatu możemy oglądać 20. sezon "Przyjaciółek". Przez dziesięć lat w życiu głównych bohaterek wiele się działo. Od czasu pierwszego odcinka ulubienice widzów zmieniły się także wizualnie. Zobaczcie, jak wyglądały dekadę temu.

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha w serialu wciela się w rolę Ingi Gruszeckiej. Przez dziesięć lat jej bohaterka wielokrotnie zmieniała zawód, a także partnerów. Zdjęcia aktorki z pierwszego sezonu niewiele jednak różnią się od obecnych. Gwiazda wciąż wygląda młodzieńczo i promiennie.

Małgorzata Socha w 2012 rokuMałgorzata Socha w 2012 roku KAPiF

Małgorzata Socha obecnieMałgorzata Socha obecnie KAPiF

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska gra w "Przyjaciółkach" Patrycję Kochan, energiczną fryzjerkę. Na najnowszych zdjęciach uwagę przyciągają właśnie włosy aktorki. Dziesięć lat temu na jej głowie gościł platynowy blond, dziś natomiast gwiazda stawia na naturalność i dumnie prezentuje siwe kosmyki, przeplatające jej loki.

Joanna Liszowska w 2012 rokuJoanna Liszowska w 2012 roku KAPiF

Joanna Liszowska obecnieJoanna Liszowska obecnie KAPiF


Więcej archiwalnych zdjęć obsady serialu znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Anita Sokołowska

Anita Sokołowska, czyli serialowa Zuzanna Markiewicz, również niewiele się zmieniła. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że dziś wygląda jeszcze lepiej. Wszystko za sprawą zmiany stylu na bardziej elegancki i ponadczasowy.

Anita Sokołowska w 2012 rokuAnita Sokołowska w 2012 roku KAPiF

Anita Sokołowska obecnieAnita Sokołowska obecnie KAPiF

Magdalena Stużyńska

Magdalena Stużyńska w "Przyjaciółkach" wciela się w postać Anny Strzeleckiej. Choć w serialu jest już babcią, nadal wygląda świetnie. Jej obecne zdjęcia i te sprzed dekady niewiele się różnią.

Magdalena Stużyńska w 2012 rokuMagdalena Stużyńska w 2012 roku KAPiF

Magdalena Stużyńska obecnieMagdalena Stużyńska obecnie KAPiF

Jeśli jesteście ciekawi, jak zmienili się pozostali serialowi aktorzy, zajrzyjcie do naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.