"Przyjaciółki". Pojawi się ta piąta. Wiadomo, kto ją zagra. "Marta - twardy orzech do zgryzienia"

W 20. sezonie serialu "Przyjaciółki" czekają nas zmiany. Do zgranej paczki dołączy nowa tajemnicza postać - Marta. Kim jest nowa kobieta w ekipie i jak bardzo skomplikuje losy tytułowych przyjaciółek?

Jesienią fani będą mogli zobaczyć ostatni, 20. sezon "Przyjaciółek". Serial jest na antenie od 2012 roku, więc wiernych widzów z pewnością czeka bolesne pożegnanie. To nie wszystko, bo w powakacyjnych odcinkach do ekipy dołączy nowa bohaterka, która może całkiem poważnie pokrzyżować plany głównych postaci. Nowa "przyjaciółka" ma poniekąd zastąpić nieobecną od 18. sezonu Dorotkę (Agnieszka Sienkiewicz), która przeniosła się do ukochanego Sławka (Kacper Kuszewski) na Zanzibar. Jak się okazuje, Dorotka nie zamierza z niego powrócić. W listopadzie Agnieszka Sienkiewicz ogłosiła, że rola Doroty to już przeszłość i aktorka musi wreszcie odpocząć od serialu, w którym gra od 10 lat.

Zobacz wideo Izabela Janachowska związała się z milionerem. Jaki mają przepis na udany związek?

"Przyjaciółki". W nowym sezonie pojawi się piąta przyjaciółka

Do obsady kultowego serialu stacji Polsat dołącza Laura Breszka. Aktorka wcieli się w postać Marty. Jak sama mówi o bohaterce, kobieta skrywa pewną tajemnicę. O co dokładnie chodzi? Będziemy mogli przekonać się dopiero w jesiennych odcinkach serialu.

Marta - twardy orzech do zgryzienia. Marta, którą gram jest tajemnicza, coś ukrywa. No ale, która z nas czegoś kiedyś nie ukrywała. Więc może któraś z widzek się przejrzy w tej postaci. Zapraszam do oglądania 20. sezonu - zapowiedziała na Instagramie. 

Fani serialu są pozytywnie zaskoczeni wyborem nowej postaci i zapowiadają, że z chęcią będą śledzić jej losy. Wyraźnie widać w komentarzach, że widzowie są zawiedzeni decyzją o zakończeniu produkcji ulubionego serialu.

Bardzo się cieszę. Jest pani jedną z moich ulubionych aktorek. Bardzo się cieszę, że dołącza pani do "Przyjaciółek".
Będzie się działo!
Już nie mogę się doczekać kolejnej serii! Dlaczego to ostatnia? - czytamy w komentarzach widzów.

Wygląda na to, że ostatni sezon "Przyjaciółek" zapowiada się naprawdę emocjonująco. Będziecie oglądać?

 
 
 
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: Paulina Krupińska poleciała do Lewandowskiej na wakacje. Tak spędzają czas z dziećmi i bez nich

Więcej o:
Copyright © Agora SA