Paulina Krupińska poleciała do Lewandowskiej na wakacje. Tak spędzają czas z dziećmi i bez nich

Paulina Krupińska znalazła trochę wolnego czasu i wybrała się na Majorkę do Anny Lewandowskiej na zasłużony urlop. Panie spędziły razem niezapomniane chwile, a kadrami z wakacji podzieliły się z fanami.

Paulina Krupińska i Anna Lewandowska udowadniają, że przyjaźń w show-biznesie jest jak najbardziej możliwa. Współprowadząca "Dzień dobry TVN" wybrała się wraz z dziećmi, siedmioletnią Antoniną i pięcioletnim Jędrzejem do trenerki na wakacyjny wypad. Widać, że bardzo dobrze czują się we własnym towarzystwie, o czym mogą świadczyć liczne relacje ze wspólnie spędzonego czasu. Ich dzieci także odpoczywały z mami na luksusowym jachcie, pośrodku błękitnego oceanu. Od tych kadrów aż trudno oderwać wzrok.

Zobacz wideo Po kim geny odziedziczyła córka Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki? Ma niebieskie oczy i blond włosy...

Paulina Krupińska wspiera Lewą nawet na wakacjach. Zaprezentowała na sobie efekty stosowania jej kosmetyków

Prezenterka została oznaczona na zdjęciu udostępnionym przez trenerkę na Instagramie. Widać na kadrze, jak przyjaciółki patrzą w jednym kierunku. Obie są ubrane w bardzo modne w tym sezonie czapki z daszkiem i letnie stylizacje. Lewandowska ma na sobie białą koszulę w męskim stylu, natomiast Krupińska postawiła na czarny top.

Anna Lewandowska, paulina KrupińskaAnna Lewandowska, paulina Krupińska Instagram / @annalewandowskahpba screen

Paulina Krupińska była modelką Lewej. Wyszło efektownie

Przedsiębiorcza trenerka wykorzystuje każdą chwilę, żeby promować własny biznes. Nawet w czasie wakacji stara się znaleźć czas na pokazanie swoich produktów. Lewandowska wrzuciła do sieci relację, na której Krupińska pozuje, pokazując, jak działa naturalny tusz do rzęs.

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska Instagram / Anna Lewandowska screen

Nawet za granicą pamiętają o Polsce

Przyjaciółki udostępniały InstaStories z wakacyjnego odpoczynku na jachcie. Na jednej z relacji wnikliwe oko mogło zauważyć, że powiewała flaga biało-czerwona na jednej z łódek. 

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska Instagram / @pkrupinska screen

Dzieci znalazły wspólny język. Uwielbiają ze sobą spędzać każdą chwilę

To nie wszystko. Anna Lewandowska pokazała także na Instagramie, że ich pociechy bardzo się lubią. Idealnie uchwyciła moment, jak dzieci wylegiwały się wspólnie na pokładzie jachtu. Trzeba przyznać, że wyglądają jakby stworzyli właśnie świetną paczkę przyjaciół.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram / @annalewandowskahpba screen

Więcej zdjęć z wakacyjnego wypadu Pauliny Krupińskiej i Anny Lewandowskiej znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.