"Top Model". Widzowie nie zostawili suchej nitki na ostatnim zadaniu i wygranej. "Przepychana na siłę"

"Top Model". Ostatnie zadanie i wygrana uczestniczki wzbudziły kontrowersje wśród widzów programu. W mediach społecznościowych wylała się lawina komentarzy. Fani nie zgadzają się z decyzją jury.

Najnowszy odcinek "Top Model" dostarczył nam wielu emocji. Maciek bardzo się starał, by jak najlepiej wykorzystać szansę, którą dał mu Michał Piróg. Uczestnicy już wiedzą, nad czym każdy indywidualnie musi pracować. W ogniu krytyki stała Weronika, która dobrze poradziła sobie na wybiegu, ale nie zdobyła uznania od berlińskiego projektanta. Kilian Kerner, designer światowej sławy stwierdził, że jest ona po prostu rozkapryszona. Zaś widzowie krytycznie podeszli do zwycięstwa Oli w ostatnim zadaniu. Całkowicie nie zgadzają się z werdyktem jury.

Zobacz wideo Michał Piróg komentuje aferę z Karoliną Pisarek. "Chlapnęła coś"

"Top Model". Zdobywczyni złotego biletu w ogniu krytyki

Ola Helis wprost zauroczyła jurorów na castingu. Młoda dziewczyna otrzymała złoty bilet. Niestety dość szybko okazało się, że nie ma żadnego doświadczenia. Ola słabo radziła sobie zarówno na wybiegu, jak i przed obiektywem. Jury mocno ją krytykowało. W najnowszym odcinku "Top Model" dziewczyna zaskoczyła wszystkich. Panelowa sesja poszła jej obłędnie. Jurorzy pod przywództwem Joanny Krupy zadecydowali, że to właśnie jej poszło najlepiej z całej grupy. 

 

Ola Helis nie kryła radości z powodu wygranej odcinka. Jednak taki zwrot akcji nie do końca spodobał się wszystkim widzom. 

Pod opublikowanym postem niemalże natychmiast wylała się fala komentarzy. Fani programu absolutnie nie zgadzają się z decyzją jury. Ich zdaniem Ola od początku była najsłabsza, a sukces ostatniego odcinka spowodowany jest tylko i wyłącznie przez to, że przyznano jej złoty bilet.

Nie zgadzam się. Na podstawie jednego zadania, już raptem jest fantastycznie. Przepychana na siłę.
Typowo, na początku po niej jechali, a teraz pokazują jak "Top Model" oszlifował ten piękny diament.
Dlaczego najpierw jeżdżą po osobach z złotym biletem, a później chwalą ich i traktują jak chrupeczka, którego chrupią całe kilka odcinków? - piszą internauci na Instagramie. 

Jesteście ciekawi, jak dalej potoczą się losy bohaterów programu? Premierowy odcinek "Top Model" już 26 października o godzinie 21:35 na antenie TVN

Więcej o:
Copyright © Agora SA