"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wśród uczestników mama i dwóch rozwodników

Wystartował ósmy sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wśród uczestników znalazła się m.in. Marta, która jest mamą Rysia, oraz rozwodnik Patryk.

O najnowszym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" było już głośno przed emisją pierwszego odcinka. A to za sprawą mizoginistycznych poglądów nowego eksperta. Ostatecznie Rafał Olczak został wycięty z nagranych już odcinków. Po małym zamieszaniu nowy sezon wreszcie się rozpoczął. Znamy uczestników, którzy w drugim odcinku zostaną połączeni w pary. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Bohaterowie memów, tak dziś wyglądająPrzypadkiem stali się bohaterami memów. Jak dziś wyglądają?

 "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy ósmego sezonu

W nowym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznaliśmy trzy panie i panów. 31-letnia Justyna z Warszawy zajmuje się ceramiką i marzy o założeniu rodziny. Ma psa, który reguluje jej tryb dnia, i - jak sama zaznaczyła - z nim na spacerze go zaczyna i kończy. Jej rodzice byli zmieszani informacją o ślubie, choć zaakceptowali wybór. 

'Ślub od pierwszego wejrzenia' Justyna'Ślub od pierwszego wejrzenia' Justyna Screen Player

Kolejną kandydatką jest 38-letnia Marta z Międzybrodzia Bialskiego. Mieszkała w Holandii, ale ostatnio zdecydowała się wrócić do Polski, gdzie żyje z babcią i kuzynką. Niezbyt konkretnie wyjaśniła, że zarządza biurem i dokumentacją. Chciałaby założyć rodzinę, jednak ma poczucie, że wszyscy mężczyźni są już zajęci. Jej rodzina była zachwycona informacją o ślubie.

Najwyższy czas. Chce, żeby była szczęśliwa - przyznała rodzicielka.

'Ślub od pierwszego wejrzenia' Marta'Ślub od pierwszego wejrzenia' Marta Screen Player

W programie bierze udział jeszcze jedna Marta - 32-latka z Katowic. Jest mamą dwu i półrocznego syna Ryszarda. Liczy, że w programie odnajdzie szczęście, a związek rozwiąże wszystkie jej problemy. Podobne zdanie ma jej ojciec:

Cieszę się, że Rysio będzie miał mamę i tatę w jednym domu. Chcę, żeby miał ojca - przyznał.

'Ślub od pierwszego wejrzenia' Marta'Ślub od pierwszego wejrzenia' Marta Screen Player

W eksperymencie wziął udział również 37-letni Maciej ze Szczecina. Jest kierowcą, który był już w małżeństwie. Jego rodzina obawia się, czy tym razem się uda, bo pamiętają jego poprzednie miłosne niepowodzenie. 

'Ślub od pierwszego wejrzenia' Maciek'Ślub od pierwszego wejrzenia' Maciek Screen Player

28-letni Przemysław z Poznania jest inspektorem BHP. Był w długim, czteroletnim związku, kupił dla siebie i ukochanej nawet mieszkanie, ale ostatecznie się rozstali. Siostra pomagała mu zgłosić się do programu i ona stanowi dla niego największe wsparcie. Zdecydowanie bardziej sceptyczni wobec udziału w programie są rodzice:

On jest młody, nie ma problemu z nawiązywaniem kontaktów. Mógłby sobie kogoś znaleźć bez działu w programie  - przyznała zaniepokojona rodzicielka.

'Ślub od pierwszego wejrzenia' Przemysław'Ślub od pierwszego wejrzenia' Przemysław Screen Player

Patryk ma 37 lat i mieszka z rodzicami w Słubicach. Pracuje w Niemczech jako operator wózka widłowego. Do niedawna miał żonę, u której mieszkał, jednak po dwóch latach złożyła papiery rozwodowe. Starali się o dziecko, jednak bezskutecznie, co - zdaniem uczestnika - doprowadziło do obopólnej frustracji. Rodzina liczy, że nowa partnerka będzie lekiem na całe zło, a Patryk odda się miłości bez reszty, bo tylko tak potrafi. 

'Ślub od pierwszego wejrzenia' Patryk'Ślub od pierwszego wejrzenia' Patryk Screen Player

Jacek KurskiJacek Kurski stracił fotel prezesa TVP. Lista jego wpadek jest długa

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka w rozbieranej sesji. "Miss mokrego podkoszulka". Odpowiedziała na atak

Więcej o: